صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کشتي‌گيري که از بي‌پولي «چوپان» شد!

متاسفانه رييس کشتي همدان به جاي اينکه از او دليل اين کار را بپرسد و بگويد چرا نتوانستي پاسپورت خود را تهيه کني و علت حضور نيافتن او در مسابقات قهرماني کشور را جويا شود،خيلي راحت او را دو سال محروم کرد. در حالي که اصلا آيين‌نامه کميته انضباطي مي‌گويد اگر هم اين کشتي‌گير خلافي مرتکب شده تنها مي‌توانستند او را 6 ماه محروم کنند.

کد خبر: 1515

ايسنا/ کشتي‌گير 15 ساله مستعد ملايري که توانسته بود تمامي رقباي خود در استان همدان را مقتدرانه شکست دهد در مقابل بي‌پولي شکست خورد تا از حضور در مسابقات کشوري باز بماند و به دنبال آن با محروميت 2 ساله، چوپاني پيشه کند.
سعيد گودرزي که به عنوان يکي از چهره‌هاي شاخص مربيان پايه در ملاير مطرح است با اشاره به اينکه يکي از کشتي‌گيران نوجوان و آينده‌دار استان همدان که بهترين شاگرد من بود، تنها به دليل فقر و تنگدستي دو سال از کشتي محروم شد و آن‌ را براي هميشه کنار گذاشت گفت: يک کشتي‌گير آزادکار به نام حميدرضا بختياري از ملاير که تنها 15 سال سن داشت و توانسته بود در مسابقه‌هاي استاني تمامي کشتي‌گيران را با اقتدار و اختلاف زياد شکست دهد، قرار شد به مسابقه‌هاي نوجوانان قهرماني کشوري که سال گذشته برگزار شد برود اما مسئولان هئيت کشتي استان گفتند بايد پاسپورت خود را تحويل بدهي تا بتواني در اين رقابت‌ها شرکت کني اما او از آنجا که خانواده‌اش در روستاهاي دور افتاده و بسيار محروم ملاير زندگي مي‌کردند و وضع مالي بسيار بدي داشتند، نتوانست مقدار اندکي پول براي گرفتن پاسپورت فراهم کند و به همين سبب از حضور در مسابقه‌هاي قهرماني کشور بازماند.
وي گفت: پس از اين موضوع مسوولين کشتي همدان به همين دليل او را دو سال از حضور در کليه رقابت‌هاي کشتي محروم کردند که باعث شد او با سرخوردگي براي هميشه کشتي را رها کند و در حال حاضر در روستاي خود مشغول به چوپاني است. در حالي که اين کشتي‌گير بسيار بااستعداد بود و مطمئنم يکي از بهترين‌هاي کشتي ايران مي‌شد.او کسي در حد يونس امامي و سرشار از استعداد بود. متاسفانه من پس از اين اتفاق از اين موضوع با خبر شدم وگرنه اندک پول مورد نياز او را با جان و دل در اختيارش مي‌گذاشتم.
وي افزود: متاسفانه رييس کشتي همدان به جاي اينکه از او دليل اين کار را بپرسد و بگويد چرا نتوانستي پاسپورت خود را تهيه کني و علت حضور نيافتن او در مسابقات قهرماني کشور را جويا شود،خيلي راحت او را دو سال محروم کرد. در حالي که اصلا آيين‌نامه کميته انضباطي مي‌گويد اگر هم اين کشتي‌گير خلافي مرتکب شده تنها مي‌توانستند او را 6 ماه محروم کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر