صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

صادقيان: ميخواهم نيمار آسيا شوم!

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من دنبال حاشيه نيستم اما نمي‌دانم چرا حاشيه به سراغ من مي‌آيد.

کد خبر: 15083

فارس/ بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من دنبال حاشيه نيستم اما نمي‌دانم چرا حاشيه به سراغ من مي‌آيد.

پيام صادقيان در خصوص شرايط پرسپوليس و وضعيت بدني خودش صحبت‌هايي کرد که در زير مي‌خوانيد.
وضعيت بدني‌ات در حال حاضر چگونه است؟
خوشبختانه شرايط بدني خوبي دارم اما هنوز شايد شرايط کامل بازي کردن را ندارم اما بدون شک اگر کادر فني صلاح بداند و به من بازي دهند قطعا مي‌توانم به شرايط بازي هم برسم.
پرسپوليس نتايج خوبي در آسيا گرفته آيا اين شرايط در ليگ برتر هم تکرار خواهد شد؟
ما در آسيا خودمان را ثابت کرديم و جواب همه منتقدان را داديم و بدون شک در ليگ هم حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت و مطمئنا همان پرسپوليسي مي‌شويم که هواداران مي‌خواهند و شک نکنيد با تدابير تاکتيکي حميد درخشان و همت بازيکنان پرسپوليس رويايي را در استاديوم خواهيد ديد.
چرا از بازي‌هاي پرسپوليس در ليگ برتر استقبال خوبي نمي‌شود؟
شک نکنيد که در بازي‌هاي آينده هواداران بيشتري به استاديوم خواهند آمد و هواداران زيادي از بازي‌هاي ما استقبال خواهند کرد همانطور که کادر فني نشان داد که نياز به زمان دارد و زمان به کادر فني داده شد و نتيجه‌اش را هم گرفتيم، مطمئنا اين پرسپوليس هم تبديل به تيمي رويايي خواهد شد و در اين دو بازي آسيايي هم همه ديدند که سراسر هجومي بازي کرديم و با ادامه اين روند هواداران هم به استاديوم خواهند آمد.
از اينکه در زمين حضور نداري و بازي نمي‌کني ناراحت نيستي؟
مهم نيست چه کسي در زمين بازي مي‌کند و اينکه من روي نيمکت باشم يا نه اصلا مهم نيست بلکه مهم تيم پرسپوليس است چرا که همه ما يک تيم هستيم با نام پرسپوليس و با ميليون‌ها هوادار که فقط براي برد وارد زمين شويم اما در بازي‌هاي آينده اگر کادر فني صلاح دانست با قدرت در زمين حاضر مي‌شوم و مطمئن باشيد دوباره نيمار آسيا را به همه نشان خواهم داد اما باز هم تأکيد مي‌کنم که مهم تيم پرسپوليس است و چه بازيکن درون زمين و چه بيرون زمين باشد با کادر فني يک دل و يک صدا هستيم و فقط به فکر برد پرسپوليس خواهيم بود.
وضعيت پرسپوليس براي بازي با تراکتورسازي چگونه است؟
پرسپوليس خوشبختانه در بهترين شرايط قرار دارد و خودم هم مي‌خواهم در صورت صلاحديد کادر فني بازي کنم تا به همه ثابت کنم که بدشانسي‌هايم تمام شده و فقط به فکر موفقيت پرسپوليس هستم.
چرا نام تو با حاشيه اينقدر عجين شده؟
باور کنيد من به دنبال حاشيه نيستم ولي نمي‌دانم چرا حاشيه سراغ من مي‌آيد اما مطمئن باشيد بعد از اين بدون حاشيه به کارم ادامه خواهم داد و همه تلاشم را مي‌کنم تا به تيم محبوبم کمک کنم و مي‌خواهيم با پرسپوليس به بالاي جدول برسيم چرا که رسيدن به اين رده حق مسلم تيم ماست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر