صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کريستيانو رونالدو خود شيفته است؟!

اما با تمام اين اوصاف کريس 30 ساله به طور مطلق انسان کاملي نيست. او نيز همانند همه افراد ديگر خصوصياتي بد دارد. فکر مي کنيد بدترين خصوصيات او چه هستند؟ در ميان برخي از ويژگي هاي نه چندان خوب CR7، خودشيفته بودن او گاهي اوقات خيلي به چشم مي آيد. دلايل اين ادعا چيست؟

کد خبر: 14814

بيش از 100 ميليون نفر رونالدو را در فيسبوک لايک کرده اند تا او با اين آمار تکان دهنده سلطان فيسبوک دنيا باشد اما آيا اين دليلي براي محبوبيت مطلق اين فوق ستاره پرتغالي رئال مادريد است.


به گزارش جام جم ورزشي ، رونالدو بسيار محبوب است. او تقريبا تمام مولفه هاي يک ستاره تمام عيار محبوب را دارد. اين ستاره پرتغالي يکي از بهترين بازيکنان دنياست، گل هاي زيادي مي زند، خوش قيافه و خوش تيپ است، گاهي اوقات کمک هاي مالي قابل توجهي به نيازمندان مي کند ، در يکي از بهترين و پرافتخارترين باشگاه هاي دنيا بازي مي کند و ده ها دليل ديگر.

 

اما با تمام اين اوصاف کريس 30 ساله به طور مطلق انسان کاملي نيست. او نيز همانند همه افراد ديگر خصوصياتي بد دارد. فکر مي کنيد بدترين خصوصيات او چه هستند؟ در ميان برخي از ويژگي هاي نه چندان خوب CR7، خودشيفته بودن او گاهي اوقات خيلي به چشم مي آيد. دلايل اين ادعا چيست؟


* رونالدو به دليل ثروت هنگفتي که دارد عادت کرده از آخرين سيستم ترين اتومبيل هاي گران قيمت دنيا استفاده کند. اين ستاره پرتغالي کلکسيوني نجومي و شگفت انگيز از تمام اتومبيل هاي دنيا دارد، از آستون ويلا و فراري گرفته تا پورشه و بنز و رولز رويس. چه اشکالي دارد او سوار بهترين اتومبيل ها شود؟ مشکل اينجاست که او زيادي تلاش مي کند اتومبيل هاي آخرين سيستم خود را به رخ همه بکشد. عکس در اينستاگرام و ويراژ روزانه آن هم با مدل هاي متنوع. اين رفتار نشانه اي براي اين نيست که رونالدو خود و ثروتش را به رخ همه مي کشد؟
* مسي و رونالدو در سال هاي اخير جدي ترين رقيب يکديگر بر سر تصاحب افتخارات و موفقيت هاي گوناگون بوده اند. ليونل مسي در تمام اين سال ها سعي کرده اگر رفتار متواضعانه اي در برابر رونالدو ندارد حداقل سکوت کند و حرفي درباره رونالدو در رسانه ها به ميان نياورد. اما در مقابل رونالدو هر چند وقت يکبار نام ليونل را به زبان مي آورد و از او انتقاد مي کند. "اگر بگويم مسي چگونه چهار بار توپ طلاي دنيا را برد بايد به زندان بروم" اين يکي از جملاتي است که رونالدو در يک سال اخير درباره مسي به زبان آورده است. واقعيت اين است که رونالدو اصلا از مسي خوشش نمي آيد و همواره خود را برتر از اين فوتباليست آرژانتيني مي داند.
* يکي از مواردي که باعث تمسخر و انتقاد از رونالدو مي شود اصرار بيش از اندازه او براي تبليغات محصولات برند خودش به خصوص لباس هاي زير است. به اعتقاد بسياري ظاهر شدن اين فوتباليست مشهور در برابر دوربين هاي عکاسان آن هم فقط با يک زير پوش براي تبليغ خودش به اعتبار او خدشه مي زند اما از آنجايي که بسياري او را خودشيفته مي دانند اين کارهاي او را به همين خصوصيتش نسبت مي دهند.

 


* رونالدو مجسمه خودش را هم مي سازد. البته اين سواي مجسمه اي است که از او در شهر ماديرا ي پرتغالنصب شده. رونالدو چندي پيش سفارش ساخت مجسمه هايي کوچک به اندازه کف دست داد تا آن خط توليد آن را به فروش برساند. اين مورد نيز مي تواند دليلي براي خود شيفته بودن رونالدو باشد؟
*کريستيانو رونالدو در حالي که هنوز مدت زمان زيادي با پايان فوتبالش فاصله دارد اما موزه اي از افتخارات شخصي خودش در زادگاهش ماديرا به راه انداخته است که باز هم انتقاد مخالفانش را به همراه داشت. برخي از او مي پرسند خودشيفتگي تا کجا؟!
رونالدو واقعا خودشيفته است؟ شايد اينطور نباشد. اما به هر حال دلايل زيادي براي ثابت کردن اين موضوع وجود دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر