صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

دادکان: اشکالي دارد کفاشيان خودش برود؟

رئيس سابق فدراسيون فوتبال گفت: کفاشيان بايد قبول کند دوره‌اش به پايان رسيده است و خودش مردانه برود.

کد خبر: 14700

ورزش 3/ رئيس سابق فدراسيون فوتبال گفت: کفاشيان بايد قبول کند دوره‌اش به پايان رسيده است و خودش مردانه برود.
محمد دادکان درمورد برگزاري محمع فدراسيون فوتبال و مطرح شدن نام اسلاميان در اين فدراسيون اظهار داشت: نمي‌دانم که جايگزين شدن وي بجاي کفاشيان صحت دارد يا خير، اما قطعاً وي به دنبال اين موضوع نيست و نبايد هم بيايد. رئيس بايد داراي شرايطي باشد و حداقل به فوتبال اشراف کامل داشته باشد.وي ادامه داد: شرايط رئيس در ايران با تمام دنيا فرق مي‌کند؛ رئيس بايد در فوتبال بتواند حاشيه‌ها را کنترل کند.
 
اسلاميان براي من قابل احترام است و بعيد مي‌دانم که بخواهد رئيس فدراسيون فوتبال شود. کفاشيان بايد قبول کند دوره‌اش به پايان رسيده است؛ وقتي مردم و مسئولان نسبت به وي حساسيت اوليه را ندارند به عنوان کسي که دوست ندارم براي وي شرايط نابساماني پيش بيايد اين جمله را مي‌گويم. چه اشکالي دارد که خودش مردانه برود؟ وقتي مي‌بيند که جايگاهش تضعيف شده بهتر است برود.
 

دادکان با اشاره به شرايط تيم ملي فوتبال اميد خاطرنشان کرد: من فکر نمي‌کنم اين موضوع که مي‌گويند تيم اميد تنها است درست باشد؛ مديران و مربيان اين تيم تمام شرايط را مي‌دانستند و شرايط را پذيرفتند پس حالا حق گلايه ندارند. آقايان يا نبايد مسئوليت قبول مي‌کردند يا حالا که قبول کرده‌‌اند نبايد هر روز گلايه کنند.معاون ورزش دانشگاه آزاد درمورد تيم‌داري در رشته‌هايي مانند واليبال، گفت: اگر اين شرايط را داشته باشيم قطعاً به واليبال هم مي‌آييم. اگر 85 درصد تيم دانشجو باشند در واليبال هم تيمداري خواهيم کرد؛ چراکه دوست نداريم تيم به نام دانشگاه آزاد باشد و بازيکنانش را از خارج از مجموعه بياوريم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر