صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

تيموريان: خوشحالم که به تراکتورسازي برگشتم

آندرانيک تيموريان پس از ثبت قرارداد با تراکتورسازي و بازگشتش به تبريز ابراز خوشحالي کرد. هافبک مياني جديد تراکتورسازي تبريز پس از ثبت قرارداد در هيات فوتبال با بيان اينکه از بازگشت به تيم تراکتورسازي تبريز پس از چند سال خوشحال است، اظهار کرد:‌اميدوارم بتوانم به تراکتورسازي کمک کنم تا بتوانيم فصل جاري را به خوبي به اتمام برسانيم.

کد خبر: 1402

ايسنا/ آندرانيک تيموريان پس از ثبت قرارداد با تراکتورسازي و بازگشتش به تبريز ابراز خوشحالي کرد.
هافبک مياني جديد تراکتورسازي تبريز پس از ثبت قرارداد در هيات فوتبال با بيان اينکه از بازگشت به تيم تراکتورسازي تبريز پس از چند سال خوشحال است، اظهار کرد:‌اميدوارم بتوانم به تراکتورسازي کمک کنم تا بتوانيم فصل جاري را به خوبي به اتمام برسانيم.
وي ادامه داد: همچنين اميدوارم در جام قهرمانان آسيا به خوبي ظاهر شويم و براي تراکتورسازي افتخار کسب کنيم و هواداران خونگرم تبريزي را خوشحال کنيم. علاوه بر اين بتوانيم شان و شخصيت باشگاه را نيز حفظ کنيم.
تيموريان درباره مدت قرارداد به ثبت رسيده‌اش با باشگاه تراکتورسازي نيز، گفت: اين قرارداد به مدت يک و نيم فصل است اما تا پايان فصل جاري با تراکتور سازي قرارداد دارم اما پس از آن تمديد قراردادم به صورت توافقي است.
هافبک جديد تراکتورسازي تبريز همچنين از تمامي هواداران تراکتورسازي تبريز که به استقبال او آمده بودند تشکر کرد و افزود: اين در حالي بود که من براي انعقاد قرارداد خود با اين تيم به صورت سربسته به تبريز آمده بودم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر