صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نامه رسمي پرسپوليس براي جذب مسلمان

کد خبر: 1381

ورزش سه/ بعد از ناکامي استقلالي‌ها در جذب محسن مسلمان در حالي که با اين بازيکنان قرارداد داخلي امضا کرده بودند، مسوولان پرسپوليس براي جذب اين بازيکن پا پيش گذاشتند.
محسن مسلمان با حضور در باشگاه استقلال و عقد قرارداد داخلي، آبي‌پوشان را اميدوار کرد تا با اين بازيکن قراردادشان را رسمي کنند اما مشکلات به وجود آمده در اين راه که مهمترين آنها عدم قبول پيشنهاد معاوضه از سوي آندرانيک و نيز مبلغ 500 ميليوني رضايتنامه اين بازيکن بود رفته رفته مسلمان را از استقلال دور کرد.
در همين راستا پرسپوليسي‌ها که به شدت به دنبال جذب اين بازيکن بودند با ارسال نامه‌اي به باشگاه ذوب آهن مجددا درخواست جذب اين بازيکن را رسمي کردند. پرسپوليسي‌ها در اين رابطه اعلام کردند حاضر هستند مشابه شرايط استقلال اين بازيکن را به صورت قرضي در اختيار بگيرند و حتي معاوضه بازيکن را نيز پيشنهاد دادند که فعلا با جواب مثبت مسوولان ذوب همراه نبوده است.
ذوب در ازاي مسلمان يک بازيکن پرسپوليس بعلاوه 200 ميليون نقد را داده است و در صورت قرارداد قرضي خواهان دريافت 600 ميليون را کرده‌اند.
پرسپوليس تا حدود زيادي موفق به جلب رضايت ذوب شده اند و حتي بازيکن مورد توافق براي معاوضه را اعلام کرده‌اند و حالا بايد ديد سرنوشت مسلمان به کجا خواهد انجاميد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر