صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شاه ماهي در يک قدمي سرخ پوش شدن

اين بازيکن باتجربه و ملي‌پوش که البته از ليست تيم‌ملي براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا جامانده، توانايي‌هايش را طي سال‌هاي گذشته در باشگاه ذوب‌آهن به رخ اهالي فوتبال کشيده است. بازيکني که در پست هافبک تدافعي، به غير از تخريب بازي حريف مي‌تواند با ساختن فضاهاي جديد در ديوار دفاعي تيم‌هاي مقابلش، به بازيسازي تيمي کمک کند.

کد خبر: 1378

جام نيوز/ قاسم حدادي‌فر فقط يک امضا تا رسيدن به پيراهن پرسپوليس فاصله دارد.
اين بازيکن باتجربه و ملي‌پوش که البته از ليست تيم‌ملي براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا جامانده، توانايي‌هايش را طي سال‌هاي گذشته در باشگاه ذوب‌آهن به رخ اهالي فوتبال کشيده است.
بازيکني که در پست هافبک تدافعي، به غير از تخريب بازي حريف مي‌تواند با ساختن فضاهاي جديد در ديوار دفاعي تيم‌هاي مقابلش، به بازيسازي تيمي کمک کند. حدادي‌فر تا همين يک ماه قبل نيز بازيکن مورد وثوق کارلوس کروش بود و چپ و راست به تيم‌ملي دعوت مي‌شد ولي دعوت از او با ورود بازيکنان جديد توقف پيدا کرد. ديروز شنيديم باشگاه پرسپوليس با اين بازيکن به توافق قطعي رسيده و اگر مشکل خاصي پيش نيايد، مهم‌ترين خريد سرخپوشان در تعطيلات نيم‌فصل از باشگاه ذوب‌آهن مي‌‌آيد. البته رضايت يحيي گل‌محمدي و سعيد آذري نيز بسيار مهم است ولي نزديکان به باشگاه پرسپوليس و دو منبع موثق از داخل اين تيم مذاکرات با حدادي‌فر را مثبت اعلام کرده و به ما گفتند کار تمام شده است‌؛ حدادي‌فر را پرسپوليسي بدانيد!
نکته: 6 سال است که مي‌گويند حدادي‌فر پرسپوليسي مي‌شود اما نمي‌شود!

نظرات بینندگان

ارسال نظر