صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کدام بازيکنان از استقلال جدا مي شوند؟

نقل و انتقالات حتي پس از بازگشت نظري هم براي استقلالي‌ها کند جلو مي‌رود و به دليل کمبود مالي نه بازيکنان خروجي، بدون دريافت خارج مي شوند و نه ورودي ها به سادگي ورود مي‌کنند.

کد خبر: 1320

مهر/ نقل و انتقالات حتي پس از بازگشت نظري هم براي استقلالي‌ها کند جلو مي‌رود و به دليل کمبود مالي نه بازيکنان خروجي، بدون دريافت خارج مي شوند و نه ورودي ها به سادگي ورود مي‌کنند.
آخرين اطلاعاتي که از نقل و انتقالات استقلال به گوش مي رسد نشان از پيچيدگي هاي فراوان انتقالات در پنجره زمستاني است و اختلاف نظر هايي که بين برخي مسئولين اين باشگاه به وجود آمده است.
ورودي و خروجي ها را کنار هم مي گذاريم و تک تک به آنها مي پردازيم،تا اين لحظه عملا تنها عنايتي به استقلال اضافه شده چرا که طالب لو هم با مشکلي مواجه شده که بايد تا رفع احتمالي آن صبر کرد و بعد طالب لو را جزو استقلال به حساب آورد.
تاکنون تنها خروجي واقعي استقلال هم آندرانيک تيموريان بوده که احتمالا با تراکتورسازان به توافق مي رسد. پس عملا استقلال تاکنون يک هافبک دفاعي ملي پوش از دست داده و مهاجمي را به خدمت گرفته که بيش از استقلال آن مهاجم از اين انتقال استفاده خواهد برد و عملا اين انتقال را بايد جزو سهميه سرمربي براي آنها که فوتبالشان تمام مي شود بدانيم سهميه اي که سال گذشته براي نيکبخت هزينه شد و حالا براي عنايتي!
در ليست امير قلعه نويي اما بازيکنان موثر و جواني هم ديده مي شدند، بازيکناني که نه در انتهاي فوتبال خودشان که در شروع بلند پروازي ها هستند بازيکناني مثل محسن مسلمان، کاوه رضايي، يک مدافع برزيلي و يک هافبک خارجي و البته مدافع بوسني براي جايگزيني صادقي که تا اين لحظه هيچکدام از اين بازيکنان جذب نشده اند و تنها بازيکناني جذب شدند که هزينه اي روي دست باشگاه استقلال نداشتند که يکي از دلايل عدم جذب بازيکنان هزينه آنهاست در حاليکه همين حالا هم استقلال به برخي بازيکنان مثل صادقي و بيک زاده و قاضي و کرار و ...بدهکار است.
در کنار ليست ورودي هاي ناتمام قلعه نويي،ليست خروجي هايي هم وجود دارد که برخي به خواسته سرمربي است و برخي به خواسته بازيکناني که يا از فضاي موجود در استقلال ناراضي هستند و يا اينکه از باشگاه طلب زياد دارند. به عنوان مثال قاضي و صادقي و بيک زاده را مي توان جزو اين دسته تصور کرد که حق خودشان را مي خواهند و حتي با وجود اصرار امير قلعه نويي هم حاضر نيستند بدون گرفتن حقوقشان از استقلال بروند و عملا دست افشارزاده را در پوست گردو گذاشته اند. آنها نه مي روند تا جا براي ورودي ها باز شود نه پس از مصاحبه اخير قلعه نويي و شعار‌هاي برخي ليدر ها مي توانند بمانند و با آرامش راهشان را ادامه بدهند.
به هر حال امروز تا حدودي تکليف استقلالي‌ها روشن مي شود، بيک زاده و صادقي امروز به باشگاه مي روند تا تکليف طلب ها و وضعيتشان را روشن کنند، مدير برنامه مدافع برزيلي هم امروز قرار است به ديدار افشارزاده برود، قاضي هم که پس از جذب عنايتي و نگرفتن طلب هايش آواز جدايي سر داده، نيز امروز قصد ديدار با افشارزاده را دارد و البته خيلي بعيد است که تکليف اينها همين امروز مشخص شود اما تصور مي کنيم دورنمايي از تيم نيم فصل دوم استقلال امروز نقاشي مي شود .
کار استقلال با صادقي گره مي خورد و او راضي به جدايي نمي شود و کنار تيم باقي مي ماند و البته پس از آشتي دادنش با سرمربي بيشتر روي نيمکت خواهد بود تا در ميدان،قاضي احتمال جدايي دارد و بيک زاده مي ماند و با تماشاگران تا آخر فصل مشکل خواهد داشت،از سوي ديگر استقلال مدافع خارجي را مي خرد و البته با مشکلات مالي خود تا آخر فصل درگير خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر