صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شجاعی:کفاشیان من را تحت فشار گذاشته

حضورم در نشست مجمع قطعی نیست فریده شجاعی با رد شایعه استعفایش: کفاشیان من را تحت فشار گذاشته است خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: از نایب رئیسی فدراسیون فوتبال استعفا ندادم اما برای این کار تحت فشار هستم.

کد خبر: 1175

فریده شجاعی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با رد شایعه استعفایش از فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تا این لحظه که ظهر روز پنجم دی‌ماه است هنوز از نایب رئیسی بانوان و مسئولیتم در فدراسیون فوتبال استعفا نداده‌ام و به کارم ادامه می‌دهم.

وی افزود: نمی‌دانم چه منبعی از استعفای من صحبت کرده اما اگر چنین است متن استعفایم را نشان دهند. من به هیچ عنوان استعفا نکردم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در مورد اینکه برای استعفا از سوی وزارت ورزش تحت فشار است، به تسنیم گفت: وزارت ورزش و جوانان هیچ درخواست و فشاری در این باره نداشته بلکه این علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال است که خواهان استعفای من بوده و برای این کار تحت فشارم گذاشته است.

شجاعی درباره اینکه فردا (شنبه) در نشست مجمع فدراسیون فوتبال حاضر خواهد شد یا نه، تصریح کرد: در حال حاضر تصمیمی نگرفته‌ام. دعوت نامه حضور در مجمع را دارم اما با توجه به شرایط تصمیم خواهم گرفت که به مجمع بروم یا نه.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر