صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

رای حل مشکل پولادی و رفیعی با کی‌روش جلسه داریم

کفاشیان: حتماً جوان‌ها خوب کار نکرده‌اند که از تیم ملی خط خوردند

رئیس فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد که یک شبه نمی‌توان چهره تیم ملی فوتبال کشورمان را جوان کرد و اینکه بازیکنان جوان حتماً خوب کار نکرده اند که از این تیم خط خورده‌اند.

کد خبر: 1169

علی کفاشیان در حاشیه مراسم ختم مرتضی احمدی، اظهار داشت: مرحوم احمدی از دوستان قدیمی ما بود و عزیز پرسپولیسی‌ها و فردی ورزشی. امیدوارم خدا او را بیامرزد.

وی در خصوص اعلام فهرست نهایی تیم ملی فوتبال کشورمان برای شرکت در جام ملت‌های 2015 آسیا اظهار داشت: کی‌روش فهرست نهایی تیم ملی را اعلام کرده و در این فهرست دو جای خالی را در نظر گرفته تا بهترین‌ها را انتخاب و به استرالیا ببرد.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن یادآوری اینکه کی‌روش امیدوار است مشکلات مهرداد پولادی و سروش رفیعی برطرف شده و این دو بازیکن همراه تیم ملی به استرالیا بروند، خاطر نشان کرد: امروز هم نشستی با سرمربی تیم ملی خواهیم داشت تا در این خصوص بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم. 

کفاشیان با تأکید بر اینکه فدراسیون فوتبال اقدامات لازم را برای حضور پولادی و رفیعی در تیم ملی انجام خواهد داد، در پاسخ به این پرسش که «آیا احتمال دارد که به جای این دو بازیکن محمد نوری به جام ملت‌های آسیا اعزام شود؟»، گفت: من نمی‌دانم که نوری به تیم ملی بازمی‌گردد یا خیر. در این مورد بهتر است آقای کی‌روش پاسخگو باشد.

وی در خصوص اینکه چرا در تیم ملی جوانگرایی صورت نگرفته است، گفت: کی‌روش در تیمی که به جام جهانی رفت، اصلاحاتی را به وجود آورده و با تیمی تقویت شده به جام ملت‌ها خواهد رفت. آنچه مسلم است تیم ملی را یک شبه نمی‌توان جوان کرد و جوانگرایی باید ذره‌ذره و گام به گام صورت بگیرد. باید تجربه بازیکنان باتجربه کم‌کم به بازیکنان جوان منتقل شود.

 رئیس فدراسیون فوتبال با ابراز اطمینان از اینکه کی‌روش بعد از جام ملت‌های 2015 آسیا در تیم ملی دست به جوانگرایی خواهد زد، در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان جوانی که همراه تیم ملی در جام جهانی بودند، از ترکیب این تیم خط خوردند، گفت: حتماً این بازیکنان خوب کار نکرده‌اند که کی‌روش آنها را از تیم ملی کنار گذاشته است.

انتهای پیام/

تسنیم

نظرات بینندگان

ارسال نظر