صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

قوچان‌نژاد: هيچ اولتيماتومي دريافت نکرده‌ام

مهاجم ايراني الکويت مي‌گويد هيچ‌گونه هشدار و يا اولتيماتومي را از اين باشگاه کويتي دريافت نکرده است و بعد از جام ملت‌هاي آسيا به کويت برمي‌گردد تا زمينه را براي قهرماني تيمش در جام‌هاي مختلف فراهم کند.

کد خبر: 1133

ايسنا/ مهاجم ايراني الکويت مي‌گويد هيچ‌گونه هشدار و يا اولتيماتومي را از اين باشگاه کويتي دريافت نکرده است و بعد از جام ملت‌هاي آسيا به کويت برمي‌گردد تا زمينه را براي قهرماني تيمش در جام‌هاي مختلف فراهم کند.
رضا قوچان‌نژاد در فصل جابه‌جايي تابستاني به الکويت پيوست. او در اين تيم کويتي شروعي خيره‌کننده داشت و توانست بازي‌هاي خوبي را به نمايش بگذارد اما رفته رفته عملکرد او در اين تيم کويتي بدتر شد و چند بازي است که در ترکيب اصلي اين تيم به ميدان نمي‌رود.
رسانه‌هاي کويتي در روزهاي اخير از جدايي قوچان‌نژاد از الکويت سخن به ميان آورده و اعلام کردند که الکويت به دنبال انتخاب جانشيني براي قوچان‌نژاد است. اين بازيکن ايراني در گفت‌وگويي که با سايت عربي کوره داشت تاکيد کرد که هيچ‌گونه هشدار و يا اولتيماتومي را از باشگاه الکويت دريافت نکرده است و نهايت تلاش خود را براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي الکويت انجام مي‌دهد.
او گفت: من در 9 بازي که به ميدان رفته‌ام 8 گل به ثمر رسانده‌ام و اين آمار خوبي است؛ به ويژه اين که در آغاز راه با اين تيم کويتي هستم.
او ادامه داد: بعد از جام ملت‌هاي آسيا به کويت برمي‌گردم تا براي الکويت بازي کنم. نهايت تلاش خود را مي‌کنم و ديگر همه چيز به سرمربي تيم بستگي دارد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر