صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

گران‌ترين بازيکن‌هاي ليگ برتر ايران

کد خبر: 11249

ورزش 3/ اگر به قراردادهاي ثبت شده در سازمان ليگ استناد کنيم، آندرانيک تيموريان عنوان گرانترين بازيکن نيم فصل دوم ليگ چهاردهم را به خود اختصاص خواهد داد.
آندرانيک تيموريان با انتقال به تراکتورسازي عنوان گرانترين بازيکن ليگ چهاردهم را به خود اختصاص داد. البته در اينکه برخي از قرارداهاي ثبت شده در سازمان ليگ با اصل دريافتي بازيکنان مغايرت دارد اما اگر به اين ارقام استناد کنيم بايد بگوييم که آندو با دريافت 800 ميليون در يک نيم فصل، عنوان گرانترين بازيکن را از آن خود کرده است. اين درحالي است که در خالص دريافتي مهدي رحمتي گرانترين بازيکن ليگ است. درباره قرارداد رحمتي حرف و حديث هاي فراواني وجود دارد. خيلي ها اين قرارداد را بالغ بر دو ميليارد مي دانند اما در سازمان ليگ عدد 1.550ميليارد به عنوان رقم قرارداد رحمتي با پيکان به ثبت رسيده است.
بعد از رحمتي و بر اساس آمار سازمان ليگ، قاسم حدادي فر با 1.3 ميليارد در رده سوم قرار دارد. پس از او نوبت مي رسد به احسان حاجي صفي، محمدرضا خلعتبري و رحمان احمدي از سپاهان و ادينيو از تراکتورسازي که قراردادشان 1.2ميليارد است. هادي عقيلي هم با 1.1 ميليارد در رده بعدي گرانترين بازيکن ليگ چهاردهم قرار گرفته است.
با اين حال تيموريان که فقط براي يک نيم فصل 800 ميليون دريافتي داشته و در نيم فصل اول نيز با استقلال قراردادي بالاي يک ميليارد داشت، بييشترين گردش مالي را به خود اختصاص داده است حتي اگر نامش به دليل ابهام قرارداد با استقلال در فهرست گرانترين ها نباشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر