صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عابديني دوباره ورق را به سمت کفاشيان برمي گرداند؟

امير عابديني با بررسي اسناد مالي فدراسيون به اين جمع بندي رسيده که بسياري از ابهامات در دوران کاري کفاشيان اجتناب ناپذير بوده است. بار ديگر محاسبات منتقدان کفاشيان غلط از آب در آمد و به رغم انتقادهاي آشکار وزارت ورزش از سورت هاي مالي فدراسيون فوتبال ، کفاشيان در لحظه آخر توانست

کد خبر: 1089

خبرآنلاين/ امير عابديني با بررسي اسناد مالي فدراسيون به اين جمع بندي رسيده که بسياري از ابهامات در دوران کاري کفاشيان اجتناب ناپذير بوده است.
بار ديگر محاسبات منتقدان کفاشيان غلط از آب در آمد و به رغم انتقادهاي آشکار وزارت ورزش از سورت هاي مالي فدراسيون فوتبال ، کفاشيان در لحظه آخر توانسته با کمک امير عابديني از نوک تيز پيکان انتقادهاي منتقدانش در مجمع در امان باشد. رئيس فدراسيون که در بررسي اسناد مالي دو سال گذشته مديريتش در فوتبال ، متهم است که چرا براي انتقال پول هاي فوتبال به خارج از کشور و يا برعکس از هوشنگ مقدس ، دوست ايراني اش در دبي استفاده کرده يا زير فشار است که چرا برادر همسرش را در سفرهاي متوالي همراه تيم هاي ملي فرستاده و براي او بيش از يک ميليارد تومان هزينه کرده است ، حالا توانسته با بررسي هاي دقيق انجام شده از سوي کميته 5 نفره و توضيحاتش به امير عابديني ، بار ديگر اين مدير قديمي را با خود همراه کند.
درست مثل مجمع انتخابي سال 1390 که کفاشيان با کمک امير عابديني در لحظه آخر از زير فشار دولت فرار کرد و عباسي را در کاري انجام شده قرار داد تا رئيس فدراسيون فوتبال باقي بماند. اين بار عابديني در شرايطي که به شدت از برخورد معاون حقوقي وزير ورزش با خود بر سر مسئله خصوصي سازي استقلال و پرسپوليس گلايه دارد ، به اين نتيجه رسيده که مثلا پول هايي که فدراسيون از طريق مقدس داده براي کارلوس کروش بودند و او به عنوان فرد امين سرمربي تيم ملي معرفي شده است يا پول هايي که از طريق سفارت قرار بده به فدراسيون داده شوند گير کرده اند و مشکل ساز شده اند تا کفاشيان در بي پولي چاره اي غير از اين نداشته باشد. درباره سفرهاي برادر همسر کفاشيان هم ، رقم 29 سفر اعلام شده براي تمام دوران چند ساله حضور او در فوتبال بوده است نه براي بازه اي يکساله و اين ارقام اعلام شده هم به شدت متفاوت بوده اند.
اين ها دلايلي است که سبب شده تا عابديني براي حضور در برنامه اي زنده در تلويزيون و دفاع از فدراسيون فوتبال آماده باشد!

نظرات بینندگان

ارسال نظر