صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 1

آخرين خبر از باشگاه پرسپوليس/ توافق نهايي با برانکو؟!

نيمکت پرسپوليس در آستانه تغييرات قرار دارد. يکي از مسئولان آگاه در اين باشگاه مي گويد: «با اينکه آقاي نژاد فلاح هنوز حکم نگرفته اند ولي مسئوليت دارند که از همين حالا کارها را انجام دهند. بزرگترين ماموريت آنها هم در شروع کار، تصميم گيري در انتخاب مربي بود که در اين باره به جمع بندي اوليه رسيده اند.»

کد خبر: 10842

آخرين خبر/ نيمکت پرسپوليس در آستانه تغييرات قرار دارد. يکي از مسئولان آگاه در اين باشگاه مي گويد: «با اينکه آقاي نژاد فلاح هنوز حکم نگرفته اند ولي مسئوليت دارند که از همين حالا کارها را انجام دهند. بزرگترين ماموريت آنها هم در شروع کار، تصميم گيري در انتخاب مربي بود که در اين باره به جمع بندي اوليه رسيده اند.» حميد درخشان از زمان ورود به پرسپوليس نتوانسته نتايج خوبي به دست بيارد و سرانجام بعد از چند هفته ناکامي، در بازي مقابل پديده به برد رسيد.
 
اما قبل از اين بازي شايعات زيادي درباره برکناري درخشان وجود داشت و هنوز هم اين شايعات به گوش مي رسد. ديروز منابع خبري فاش کردند، يکي از مسئولان سابق پرسپوليس که در بخش اداري اين باشگاه کار مي کرد، مامور مذاکره با برانکو ايوانکوويچ شده است. او هفته گذشته با اين مربي کروات تماس گرفت و از پيشنهاد پرسپوليس گفت.
 
برانکو هم که بيکار بود گفت مشکلي براي حضور در ايران ندارد اما شرايط خود را به گوش مسئولان باشگاه رساند. حتي نژاد فلاح هم به صورت مستقيم با برانکو گفت و گو کرد و شرايط اين مربي را براي حضور در ايران شنيد. برانکو حاضر نيست تا پايان فصل قرارداد امضا کند و در مذاکرات گفت، نبايد در اين فصل از او هيچ توقعي داشت و نتايج بد نبايد موجب برکناري اش شود. مسئولان پرسپوليس هم گفتند که اين موضوع را مي پذيرند و قصد دارند براي موفقيت به اين مربي فرصت دهند.

آخرين خبرها حکايت از آن دارد که دو طرف به توافق نهايي دست يافته اند و برانکو ايوانکوويچ تا پايان هفته جاري به ايران سفر مي کند تا قراردادش را به امضا برساند. البته تا زمانيکه اين مربي به ايران نيايد و مقابل رسانه ها ظاهر نشود کسي اين اخبار را باور نمي کند. برانکو نزديک به 500 ميليون تومان به اداره ماليات ايران بدهکار است و اولين مانع براي پرسپوليسي ها حل اين مشکل است.
 
نژاد فلاح قصد دارد از طريق وزارت ورزش که در جريان تمام اتفاقات قرار دارد، رايزني هايي را براي حل مشکل مالياتي برانکو ايوانکوويچ انجام دهد. احتمالا در اين مذاکرات اداره ماليات براي برانکو تخفيفي قايل مي شود و مي تواند پرداخت ماليات را قسط بندي کند. البته برانکو معتقد است فدراسيون فوتبال موظف است مالياتش را پرداخت کند و پرسپوليسي حاضر نيستند پول از جيب شان بدهند. برانکو هم در مذاکرات پذيرفته که نبايد از اين بابت پولي از جيب قرمزها برود.

نظرات بینندگان

  • محسن

    | |

    پرسپولیس5بازی باخت هیچ حرفی از تغییر نبود همین که برد ! قصد برهم زدن تمرکز کادر فنی برای جام باشگاه هارو دارن وگرنه اگه برانکو مسئولیت این فصل و بر عهده نمیگیره خوب همون اخر فصل بیارینش امان از دست های پشت پرده برای نابودی پرسپولیس

ارسال نظر