صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

صادقيان: پيشنهاد پنج ميلياردي دارم

من از روسيه و ترکيه پيشنهاد داشتم که يک و نيم ميليارد واسه رضايت نامم ميدادن، به خودمم واسه يک فصل و نيم پنج ميليارد مي‌دادن صادقيان در پستي جنجالي در اينستاگرامش مدعي رد کردن پيشنهاد پنج ميلياردي به خاطر پرسپوليس و هوادارانش شد.

کد خبر: 1049

بانک ورزش/ من از روسيه و ترکيه پيشنهاد داشتم که يک و نيم ميليارد واسه رضايت نامم ميدادن، به خودمم واسه يک فصل و نيم پنج ميليارد مي‌دادن
صادقيان در پستي جنجالي در اينستاگرامش مدعي رد کردن پيشنهاد پنج ميلياردي به خاطر پرسپوليس و هوادارانش شد.
پيام در اينستاگرامش نوشت:«خوب ميخوام حرفي که قرار بود بهتون بزنم رو الان بزنم. من از روسيه و ترکيه پيشنهاد داشتم که يک و نيم ميليارد واسه رضايت نامم ميدادن، به خودمم واسه يک فصل و نيم پنج ميليارد ميدادن. منم 900ميليون از باشگاه پول ميخوام. ولي به خدا قسم به ارواح خاک پدرم قيد همه اينارو فقط و فقط بخاطرپرسپوليس و هواداراش زدم. که بمونم و اين فصلم تا آخرش با پرسپوليس باشم. خيليا بهم گفتن برو اروپا پيشرفت ميکني ولي بازم وقت دارم که برم ازپرسپوليس. با اين هواداراش هر موقع بخواي مي تونيبري. من خودتون ميدونيد مرد روزاي سختم. نيم فصل دوم منتظر من باشين با کمک بچه ها باهواداراي پرسپوليس مي ترکونيم بخصوص تو آسيا. خواستم بدونيد. واقعا دوستتون دارم و هميشه تو قلب من جا دارين.»
البته با توجه به وضعيت يارگيري پرسپوليس در نيم فصل و حال و روز فعلي اين تيم بايد صبر کرد و ديد چگونه صادقيان وعده روزهاي خوب در آسيا را مي دهد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر