صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

همبازي ژاپني تيري آنري در پرسپوليس

مسئولان باشگاه پرسپوليس از جذب يک بازيکن ژاپني خبر داده اند اما کسي نمي داند او کيست و در چه تيمهايي بازي کرده است. پرسپوليس جذب يک بازيکن ژاپني را در دستور کار قرار داده. فيلم بازي هاي اين ژاپني مورد پسند درخشان قرار گرفته و به نظر مي رسد حضورش در پرسپوليس قطعي شده است.

کد خبر: 1048

ورزش سه/ مسئولان باشگاه پرسپوليس از جذب يک بازيکن ژاپني خبر داده اند اما کسي نمي داند او کيست و در چه تيمهايي بازي کرده است.
پرسپوليس جذب يک بازيکن ژاپني را در دستور کار قرار داده. فيلم بازي هاي اين ژاپني مورد پسند درخشان قرار گرفته و به نظر مي رسد حضورش در پرسپوليس قطعي شده است.


اين بازيکن 30 ساله ، کاسوکه کيمورا نام دارد که در دفاع کنار و هافبک کنار بازي مي کند. اين بازيکن ژاپني تا سال 2004 در ليگ ژاپن بازي کرده و سپس به ام ال اس نقل مکان کرده است. اين ژاپني در تيمهاي کوندر باي چيل، کلرادو راپيدز و پورتلند تيمبرز بازي کرده و فصل 2014-2013 هم در عضويت تيم مشهور نيويورک ردبولز بوده. نکته جالب در مورد اين ژاپني انجام 37 بازي براي ردبولز در کنار تيري آنري، ستاره فرانسوي اين تيم و لاندون دونووان، کاپيتان سابق تيم ملي امريکا است. حالا که فصل ام ال اس به پايان رسيده ، کيمورا به احتمال فراوان راهي پرسپوليس مي شود تا پيراهن اين تيم را به تن کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر