صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

گلايه يک بازيگر: بعد از 40سال بازيگري،کسي نامم را نميداند!

يک بازيگر با اشاره به حضور خود در تئاتر و تلويزيون بيان کرد که حدود 40 سال است که بازيگرم اما بدشانس بوده ام و بسياري از کارگردانان و حتي کساني که با آنها همکاري داشته ام نام خانوادگي مرا نمي دانند.

کد خبر: 8383

مهر/ يک بازيگر با اشاره به حضور خود در تئاتر و تلويزيون بيان کرد که حدود 40 سال است که بازيگرم اما بدشانس بوده ام و بسياري از کارگردانان و حتي کساني که با آنها همکاري داشته ام نام خانوادگي مرا نمي دانند.
منوچهر عليپور با اشاره به فعاليت هاي خود در حوزه تصوير و تئاتر بيان کرد: چندي پيش مشغول تمرين دو تئاتر بودم و امسال هم چند کار در تلويزيون داشتم.
وي ادامه داد: هم اکنون در سريال «همه چيز آنجاست» نقش مدير امور مالي شرکت فاني را بازي مي کنم و پيش از آن هم در «انقلاب زيبا» حضور داشتم. همچنين در چند اپيزود از «شايد براي شما هم اتفاق بيفتد» بازي داشتم و به طور کلي حدود 40 سال است که در زمينه تئاتر و تلويزيون فعاليت دارم.
بسياري مرا به نام نمي شناسند و تنها به چهره به ياد دارند
بازيگر سريال «انقلاب زيبا» با بيان اينکه با اين همه فعاليت هنري احساس مي کند به حق خود در اين حوزه نرسيده است، گفت: متاسفانه بسياري مرا به نام نمي شناسند و تنها به چهره به ياد دارند و دليلش هم اين است که براي من تبليغات نشده است.
وي اضافه کرد: من نقش هاي خوبي بازي کردم و حتي زماني هم نامزد بازيگري جشنواره تئاتر فجر شدم بنابراين فکر مي کنم بدشانسي من و همچنين روابط عمومي ضعيفم در اين مساله دخيل بوده است چون عادت ندارم به دفاتر سينمايي و هنري بروم و بخواهم که در کاري حضور پيدا کنم.

از سال 60 وارد تله تئاتر شدم
عليپور به حضور خود در اولين تله تئاترهاي تلويزيون اشاره کرد و گفت: زمانيکه به محافل عمومي مي روم معمولا نيمي از مردم مرا مي شناسند و اظهار لطف مي کنند که البته همان ها هم ابتدا نام مرا مي پرسند و اين به خاطر تبليغاتي است که در مطبوعات برايم اتفاق نيفتاده است. درحاليکه من از سال 47 وارد حوزه تئاتر شدم و از سال 59 يا 60 در تلويزيون بودم. در آن زمان که هنوز کمتر کسي کار مي کرد ما دايم در شبکه 2 تله تئاتر داشتيم.

وي در پايان با اشاره به اينکه گاهي دوستانش هم او را با نام نمي شناسند، بيان کرد: من سال 56 نمايشي را با داريوش فرهنگ کار مي کردم و با هم نوعي دوستي داشتيم. زمانيکه او مي خواست سريال «همه خانواده من» را در سال 90 کار کند شخصي مرا به او معرفي کرده بود و او مرا نمي شناخت و زمانيکه با هم رو در رو شديم بيان کرد که سال هاست دوست هستيم؛ به اين ترتيب اکثرا مرا بايد در اينترنت ببينند تا بشناسند و فکر مي کنم همين مساله هم در انتخاب من به عنوان بازيگر در فيلم و سريال ها موثر بوده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر