صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

سالن 12 هزار نفري آزادي در انتظار کنسرت بزرگ «ياني»

آهنگساز مشهور يوناني همراه با گروه خود در نيمه اول بهمن ماه راهي ايران مي شود. حد فاصل روزهاي 23 تا 26 مهرماه بود که آهنگساز و نوازنده ژاپني ماسانوري تاکاهاشيبا با نام مستعار کيتارو با همراهي گروه ارکسترسمفونيک ايران کنسرتي را در تالار وزارت کشور درايران برگزار کرد که پيش ازاين حضور و برگزاري چنين کنسرت هايي کم سابقه بود . اما گويا اين از گام هاي نخستين ورود و حضور آهنگسازان بزرگ در ايران بود. چرا که ماه بعد درجريان برگزاري نمايشگاه بين المللي مطبوعات پيروز ارجمند؛ مدير مرکز موسيقي وزارت ارشاد از خبر برگزاري کنسرت ياني کريسوماليس مشهور به «ياني» در ايران خبر داد.

کد خبر: 792

باني فيلم/ آهنگساز مشهور يوناني همراه با گروه خود در نيمه اول بهمن ماه راهي ايران مي شود.
حد فاصل روزهاي 23 تا 26 مهرماه بود که آهنگساز و نوازنده ژاپني ماسانوري تاکاهاشيبا با نام مستعار کيتارو با همراهي گروه ارکسترسمفونيک ايران کنسرتي را در تالار وزارت کشور درايران برگزار کرد که پيش ازاين حضور و برگزاري چنين کنسرت هايي کم سابقه بود . اما گويا اين از گام هاي نخستين ورود و حضور آهنگسازان بزرگ در ايران بود. چرا که ماه بعد درجريان برگزاري نمايشگاه بين المللي مطبوعات پيروز ارجمند؛ مدير مرکز موسيقي وزارت ارشاد از خبر برگزاري کنسرت ياني کريسوماليس مشهور به «ياني» در ايران خبر داد.
پيش از اين نيز علي چراغعلي تهيه کننده موسيقي در خبري از حضور 42 نفري گروه ياني در ايران که به تازگي مدارکشان به دست آنها براي استعلام شدن رسيده است گفته بود.
اما آخرين شنيده ها در خصوص برگزاري کنسرت آهنگساز مشهور يوناني؛ ياني حاکي ازآن است که در نيمه اول ماه بهمن و در روزهاي چهار، پنجم وششم ياني با گروه خود براي اجرا و برگزاري کنسرت دراستاديوم دوازده هزارنفري آزادي راهي ايران مي شود و باري ديگر پاي چهره شناخته شده موسيقي دنيا به ايران باز مي شود.
تاريخ برگزاري کنسرت ياني در نامه درخواست به وزارت ارشاد ثبت شده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر