صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

عصبانيت شديد «نورا هاشمي» از شايعات پيرامون همسرش+عکس

نورا هاشمي دختر بازيگر توانمند کشورمان مهدي هاشمي، گفت: چند وقتي است در هر محفل هنري که وارد مي شوم، نکته عجيبي را در مورد خودم مي‌شنوم. اينکه گفته مي شود همسرم سياوش اسعدي، مردي متعصب و سختگير است که تنها براي بازي من در فيلم هاي خودش اجازه صادر مي کند. من نمي دانم چنين حرفي از کدام عقل سليمي نشأت گرفته و آيا شنوندگان به اين موضوع فکر نمي‌کنند که من قبل از ازدواج هم يک بازيگر بودم و چهره‌هاي شاخصي همچون مهدي هاشمي و گلاب آدينه، والدين من هستند؟

کد خبر: 7309

پرداد/ نورا هاشمي دختر بازيگر توانمند کشورمان مهدي هاشمي، گفت: چند وقتي است در هر محفل هنري که وارد مي شوم، نکته عجيبي را در مورد خودم مي‌شنوم. اينکه گفته مي شود همسرم سياوش اسعدي، مردي متعصب و سختگير است که تنها براي بازي من در فيلم هاي خودش اجازه صادر مي کند. من نمي دانم چنين حرفي از کدام عقل سليمي نشأت گرفته و آيا شنوندگان به اين موضوع فکر نمي‌کنند که من قبل از ازدواج هم يک بازيگر بودم و چهره‌هاي شاخصي همچون مهدي هاشمي و گلاب آدينه، والدين من هستند؟
وي افزود: بابت اين شايعه ها بسيار عصباني هستم. سياوش اسعدي مردي روشنفکر و متفکر است. ما تعامل خيلي خوبي با هم داريم و او در بازيگري هميشه مشوق من است. من در مورد فيلمنامه هاي همسرم به ايشان مشورت مي‌دهم و او هم درباره بازي من ديدگاه دارد. از همه کساني که مرا مي شناسند خواهش مي‌کنم به اين شايعه‌ها توجه نکنند.

براي پذيرفتن همکاري با يک پروژه بايد گروه سازنده را دوست داشته باشم و قصه و نقشم توجهم را جلب کند. چنين حساسيتي در تئاتر بيشتر است. چون شما در فيلم هر پلان را حداکثر با چند برداشت پشت سر مي‌گذاريد اما براي تئاتر بايد به قدري با نقش عجين شده باشيد که بتوانيد حق مطلب آن را براي سي چهل شب مداوم، ادا کنيد.
نورا هاشمي درباره فعاليت‌هاي تئاتري خود گفت: نمايش «مرثيه‌اي براي کتاب سوزي‌ها» اين شب ها آخرين اجراهاي خود را در فرهنگسراي نياوران پشت سر مي‌گذارد. خوشحالم که هر شب با صندلي‌هاي پر روبرو مي شويم، آن هم در شرايطي که جشنواره تئاتر فجر برپا است، هوا سرد شده و محل فرهنگسرا از فضاهاي تئاتري دور است. از مردم بابت اين توجه خاص به تئاتر ممنونم. نورا هاشمي در فيلم‌هاي سينمايي «حوالي اتوبان»، «جيب بر خيابان جنوبي»، «آرامش در ميان مردگان»، «دختر افغان» و «دوشيزه» بازي کرده است

نظرات بینندگان

ارسال نظر