صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

خوانندگان و گروه هاي پاپ پرطرفدار در جشنواره موسيقي فجر

بليت پنج کنسرت در بخش هاي مختلف سي امين جشنواره بين المللي موسيقي فجر در 15 روز باقي مانده به آغاز اين رويداد موسيقايي فروخته شد. کنسرت گروه «چارتار» که در بخش موسيقي پاپ جشنواره امسال حضور دارد از اولين هايي بود که بلافاصله بعد از گشايش صفحه بليت فروشي با استقبال مردم روبه رو شد به طوري که ظرف چند ساعت فروش بليت آن به اتمام رسيد.

کد خبر: 7265

مهر/ بليت پنج کنسرت در بخش هاي مختلف سي امين جشنواره بين المللي موسيقي فجر در 15 روز باقي مانده به آغاز اين رويداد موسيقايي فروخته شد.
کنسرت گروه «چارتار» که در بخش موسيقي پاپ جشنواره امسال حضور دارد از اولين هايي بود که بلافاصله بعد از گشايش صفحه بليت فروشي با استقبال مردم روبه رو شد به طوري که ظرف چند ساعت فروش بليت آن به اتمام رسيد.
احسان خواجه‌اميري هم که اين روزها بعد از انتشار آلبوم «پاييز، تنهايي» در تدارک تازه ترين کنسرت هاي تهران و شهرستان هاي خود است توانسته روي خوش مخاطب را به خود ببيند به طوري که بليت کنسرت اين خواننده نيز در فاصله کمي بعد از اعلام و ثبت در سامانه فروش بليت جشنواره به پايان رسيد.
گروه موسيقي «رستاک» به سرپرستي سيامک سپهري هم که بنا به تصميم مسوولان جشنواره و يا خود گروه، تالار وحدت را براي برگزاري تازه‌ترين کنسرت خود در جشنواره انتخاب کرده همانند تجربه سال قبل خود در جشنواره با تماشاگراني مواجه شده که بلافاصله با ديدن نام اين گروه در سامانه فروش بليت جشنواره نسبت به خريداري بليت اقدام کردند و جاي خالي را در تالار سه طبقه وحدت باقي نگذاشتند.
بليت کنسرت دونوازي سامان احتشامي و مجيد ناظم پور نيز در تالار رودکي طبق سامانه فروش اينترتي سي امين جشنواره بين المللي موسيقي فجر به اتمام رسيده است. اين در حالي است که بليت کنسرت ويژه بانوان گروه «دادمهر» به سرپرستي پروين سليماني در فرهنگسراي نياوران نيز به پايان رسيده است و علاقه مندان ديگر فرصتي براي پيش خريد بليت اين کنسرت ها ندارند.
سي امين جشنواره بين المللي موسيقي فجر از 24 بهمن ماه امسال با حضور گروه‌هاي مختلف داخلي و خارجي در تالارهاي مختلف اجراي موسيقي با دبيري حسن رياحي برگزار مي شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر