صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

فرزاد موتمن\: بود و نبود بنياد فارابي فرقي نمي‌کند

باشگاه خبرنگاران/ فرزاد موتمن، کارگردان سينما گفت: بود و نبود بنياد فارابي فرقي نمي‌کند، به طور مثال بخشي به نام سينماي کودک به وجود آمده که در آن 60 و چندي فيلم توليد شده که هيچ کدام قابل اکران نيست. در خصوص رفتن برخي از مديران سينمايي و تاثير آن بر بدنه‌ي سينما گفت: در هر صورت فکر مي‌کنم دوستان ديگري جايگزين مي‌شوند و قرار نيست اتفاق خاصي بيفتند. اين کارگردان در خصوص تأثير کوچک سازي بنياد فارابي يا تعطيل شدن آن بر بدنه سينما عنوان کرد: چند سالي هست که حرف از تعطيلي آن است؛ همچنين اين بنياد در دهه‌هاي 60 و 70 نقش اساسي و فعالي در سينما داشت ولي در 8 سال اخير تأثير چنداني نداشته است. وي افزود: اين بنياد فيلمهايي را که مورد علاقه‌اش باشد، حمايت مي‌کند و به بقيه‌ي فيلمها روي خوشي نشان نمي‌دهد و يا مي‌گويند فيلم شما در اولويت نيست. موتمن تصريح کرد: بود و نبود بنياد فارابي فرقي نمي‌کند، به طور مثال بخشي به نام سينماي کودک به وجود آمده که در آن 60 و چندي فيلم توليد شده که هيچ کدام قابل اکران نيست و اميدوار هستم اگر قرار بر ماندن آن باشد مسئولان کاري کنند که فارابي همانند دهه‌ي 60 و 70 شود. وي خاطر نشان کرد: من تنها يک فيلمساز هستم و نقطه نظرات خود را بيان مي‌کنم ولي باز هم مي‌گويم بود و نبود فارابي خيلي توفيري نمي‌کند چون هميشه فيلمهاي شخص بنده در اين بنياد در اولويت نيست.

کد خبر: 670

باشگاه خبرنگاران/ فرزاد موتمن، کارگردان سينما گفت: بود و نبود بنياد فارابي فرقي نمي‌کند، به طور مثال بخشي به نام سينماي کودک به وجود آمده که در آن 60 و چندي فيلم توليد شده که هيچ کدام قابل اکران نيست.
در خصوص رفتن برخي از مديران سينمايي و تاثير آن بر بدنه‌ي سينما گفت: در هر صورت فکر مي‌کنم دوستان ديگري جايگزين مي‌شوند و قرار نيست اتفاق خاصي بيفتند.
اين کارگردان در خصوص تأثير کوچک سازي بنياد فارابي يا تعطيل شدن آن بر بدنه سينما عنوان کرد: چند سالي هست که حرف از تعطيلي آن است؛ همچنين اين بنياد در دهه‌هاي 60 و 70 نقش اساسي و فعالي در سينما داشت ولي در 8 سال اخير تأثير چنداني نداشته است.
وي افزود: اين بنياد فيلمهايي را که مورد علاقه‌اش باشد، حمايت مي‌کند و به بقيه‌ي فيلمها روي خوشي نشان نمي‌دهد و يا مي‌گويند فيلم شما در اولويت نيست.
موتمن تصريح کرد: بود و نبود بنياد فارابي فرقي نمي‌کند، به طور مثال بخشي به نام سينماي کودک به وجود آمده که در آن 60 و چندي فيلم توليد شده که هيچ کدام قابل اکران نيست و اميدوار هستم اگر قرار بر ماندن آن باشد مسئولان کاري کنند که فارابي همانند دهه‌ي 60 و 70 شود.
وي خاطر نشان کرد: من تنها يک فيلمساز هستم و نقطه نظرات خود را بيان مي‌کنم ولي باز هم مي‌گويم بود و نبود فارابي خيلي توفيري نمي‌کند چون هميشه فيلمهاي شخص بنده در اين بنياد در اولويت نيست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر