صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

اين ستاره هاي هاليوودي از صفر شروع کرده اند!

برخي از بزرگترين و موفق ترين ستاره هاي هاليوودي آغازي فقيرانه داشته اند. شما در اين ليست با ستاره هايي مواجه مي شويد که در ماشين زندگي کرده اند، لباس ساخته شده از گوني سيب زميني به تن کرده اند،يا براي حمايت از خانواده شان کار سرايداري انجام داده اند، ولي اکنون به لطف استعدادهايشان و شايد هم در نتيجه بازي سرنوشت در ناز و نعمت زندگي مي کنند.

کد خبر: 6033

برترين ها/ برخي از بزرگترين و موفق ترين ستاره هاي هاليوودي آغازي فقيرانه داشته اند. شما در اين ليست با ستاره هايي مواجه مي شويد که در ماشين زندگي کرده اند، لباس ساخته شده از گوني سيب زميني به تن کرده اند،يا براي حمايت از خانواده شان کار سرايداري انجام داده اند، ولي اکنون به لطف استعدادهايشان و شايد هم در نتيجه بازي سرنوشت در ناز و نعمت زندگي مي کنند.
پدر و مادر «لئوناردو دي کاپريو» زماني که او تنها يک سال داشت از يکديگر جدا شدند و او بيشتر در لس آنجلس همراه با مادرش زندگي مي کرد. او در محله اي نامناسب زندگي مي کرد و شاهد جنايات، سوءاستفاده از مواد مخدر، فحشا و خشونت موجود در آن منطقه بود. اين هنرپيشه قدرتمند و محبوب فوريه 2014 در مصاحبه با «لس آنجلس تايمز» گفته بود: «من در فقر شديد بزرگ شدم».
«هيلاري سوانک»، هنرپيشه اسکاري فيلم هاي «پسرها گريه نمي کنند» و «دختر ميليون دلاري»، در کودکي در يک ايستگاه خانه هاي متحرک در واشينگتن زندگي مي کرد. زماني که او پانزده سال داشت پدر و مادرش از هم جدا شدند و هيلاري و مادرش به لس آنجلس مهاجرت کردند. آنها تا زماني که مادرش بتواند پول لازم براي اجاره کردن يک خانه را پس انداز کند در ماشين زندگي مي کردند.
پدر و مادر «دمي مور» زماني که او هنوز به دنيا نيامده بود از يکديگر جدا شدند و مادر و ناپدري الکلي اش او را در يک تريلر پارک در نيو مکزيکو بزرگ کردند. او تا 14 سالگي بيش از 30 بار جابجا شده بود و در 16 سالگي از مدرسه اخراج شد. سپس به لوس آنجلس رفت تا به دنياي نمايش وارد شود و موفقيت هاي پياپي و جوايز بسياري به دست بياورد.
«جي زي»، رپر معروف و همسر بيانسه، با نام شناسنامه اي «شاون کارتر»، در بروکلين در يک پناهگاه افراد بي خانمان مملو از مواد مخدر بزرگ شد. او همراه با مادر و سه خواهر و برادرش براي امرار معاش خود سختي هاي زيادي را تحمل مي کردند. اين ستاره هيپ هاپ کراک و کوکائين مي فروخته و سه بار نيز مورد تيراندازي قرار گرفته است. او براي فرار از جهنمي که هر روز در آن زندگي مي کرد به موسيقي روي آورد. او اين روزها در ليست پولدارترين ستاره هاي هيپ هاپ جهان قرار دارد.
«سارا جسيکا پارکر» يکي از هشت فرزند خانواده اي بسيار فقير در سينسيناتي اوهايو بود. اين ستاره سريال «Sex and the City » سال 2000 در مصاحبه اي به روزنامه «نيويورک تايمز» گفته بود:« من مي دانستم که با بقيه بچه ها که غذا مي خريدند يا از خانه غذا مي آوردند فرق دارم. اين يک جور داغ ننگ بود. من تنها کسي نبودم که ناهار مجاني مي گرفتم، اما خوب مي دانيد چه مي گويم». او اضافه کرد: « کودکي من مثل داستان هاي ديکنز بود. يادم است که فقير بوديم و راهي براي مخفي کردن آن نداشتيم. گاهي اوقات برق نداشتيم،گاهي کريسمس و گاهي جشن تولد نداشتيم، تلفنمان به خاطر بدهي قطع مي شد، و ما همه آنقدر بزرگ شده بوديم که متوجه اين مسائل بشويم و تلاش پدر و مادرمان براي جمع کردن پول را ببينيم».
«شانيا تواين»، خواننده محبوب سبک کانتري، کودکي سختي را در اونتاريو کانادا پشت سر گذاشته است. خانواده او آنقر فقير بودند که حتي غذاي کافي براي خوردن نداشتند. حتي براي همراه با مادر و 4 خواهر و برادرش در پناهگاه ويژه افراد بي خانمان زندگي مي کردند. گاهي تنها چيزي که براي خوردن داشتند نان و خردل بود و اغلب توانايي خريدن ناهار در مدرسه را نداشتند. او جزئيات مربوط به کودکي خود را در خاطرات خود با عنوان «از اين لحظه به بعد» نوشته است.
«جيم کري»، کمدين بي نظير سينما، در اونتاريو کانادا به دنيا آمد، او در برنامه « Inside The Actor's Studio » درباره گذشته خود گفت: «پدر من يک موزيسين با درآمدي ثابت براي حمايت از فرزندانش بود، ولي زماني که شغلش را از دست داد ما از طبقه متوسط رو به پائين به طبقه فقير تنزل کرديم. زماني که شغلش را از دست داد همه چيز از هم فروپاشيد، ما در يک ون زندگي مي کرديم. من در 15 سالگي مدرسه را ترک کردم و شغل سرايداري را شروع کردم تا بتوانم به خانواده ام کمک کنم».
«امينم » و مادرش مدت زيادي به طور مداوم در حال جابجايي بودند زيرا مادرش نمي توانست در يک کار باقي بماند. آنها نهايتا در يکي از محله هاي بد ديترويت ساکن شدند، جايي که امينم اغلب توسط بچه هاي محله و همکلاسي هايش مورد ضرب و شتم قرار مي گرفت. اما نمي توان انکار کرد که بخشي از موفقيت امروز خود را مديون گذشته خويش است، چرا که درونمايه بسياري از اشعار موفق خود را از گذشته اش الهام گرفته است.
«جاستين بيبر» در اونتاريو کانادا به دنيا آمد و مادرش براي اينکه بتواند زندگي او را تامين کند در شغل هاي متفاوتي به کار مشغول بود. او در خانواده اي با درآمد اندک بزرگ شد. اين ستاره جوان موسيقي پاپ در مصاحبه اي در سال 2013 گفت: « من پول نداشتن را تجربه کرده ام و در فقر بزرگ شدم. من ارزش پول را مي دانم. وقتي که با مادرم به رستوران مي رفتم مجبور بودم به منو نگاه کنم و آب سفارش بدهم، چرا که نوشيدني هاي ديگر خيلي گران بودند. من و مادرم يک غذا را با همديگر تقسيم مي کرديم، چونکه پول کافي براي خريدن دو غذا را نداشتيم».
شيا لابوف در منطقه اکو پارک لوس آنجلس در فقر مطلق بزرگ شد و يکي از تنها کودکان سفيد پوست اين منطقه بود. اين هنرپيشه در مصاحبه اي که سال 2010 با مجله «ديتيلز» داشت گفت: «من حس خيلي بدي نسبت به خودم داشتم. بيشتر اوقات تنها بودم. اين خيلي روي آدم اثر مي گذارد». او اضافه کرد:« هيچ وقت هيچ کدام از دوستانم به اندازه من فقير نبودند. يک بار عمويم مي خواست من را به فرزند خواندگي بپذيرد، چون والدينم پول کافي براي نگهداري از من را نداشتند و مغرورتر از آن بودند که بخواهند به دنبال غذاي رايگان و يا اعانه بروند».
شان ديدي در يک نوانخانه در هارلم نيويورک به دنيا آمد. پدر مواد فروش او زماني که ديدي تنها 3 سال داشت مورد تيراندازي قرار گرفت و مرد. اين ستاره هيپ هاپ در سال 2006 در برنامه اوپرا گفت:« پدر من يک کلاهبردار بود که مواد مخدر مي فروخت. در زمان او اين تنها راه براي خروج از هارلم بود- يا بايد مواد فروش ميشدي و يا بسکتباليست. در هارلم همه نام خانوادگي من را مي شناختند. به من مي گفتند که ما پدرت را مي شناختيم. عموهايم نيز مواد فروش بودند»
.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر