صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

ايوبي، پورناظري‌ها و شجريان به ديدن يک تئاتر رفتند

نمايش «هم‌هوايي» کار افسانه ماهيان که اين روزها روي صحنه است، ميزبان چهره‌هايي همچون حجت الله ايوبي، همايون شجريان و برادران پورناظري شد.

کد خبر: 5988

ايسنا/نمايش «هم‌هوايي» کار افسانه ماهيان که اين روزها روي صحنه است، ميزبان چهره‌هايي همچون حجت الله ايوبي، همايون شجريان و برادران پورناظري شد.
اين نمايش که اين روزها در تالار «شمس» موسسه فارسي‌زبانان روي صحنه است، شامگاه 30 دي‌ماه با حضور تماشاگراني همچون دکتر حجت‌الله ايوبي رئيس سازمان سينمايي، همايون شجريان ، تهمورس و سهراب پورناظري به صحنه رفت.

نمايش«هم‌هوايي» نوشته مهين صدري است که با کارگرداني افسانه ماهيان و با بازي ستاره اسکندري،الهام کردا و باران کوثري به صحنه مي‌رود.

نمايش«هم‌هوايي» در قالب تئاتر مستند به صحنه مي‌رود و روايت‌گر داستان زندگي سه زن است که يکي از اين زنان شهلا جاهد همسر غيررسمي ناصر محمدخاني است که با بازي ستاره اسکندري اجرا مي‌شود.

ديگري همسر خلبان شهيد عباس دوران است که الهام کردا نقش او را بازي مي‌کند و زن ديگر برگرفته از شخصيت ليلا اسفندياري کوهنورد ايراني است که دچار سانحه شد و اين نقش را باران کوثري ايفا مي‌کند.
نمايش«هم‌هوايي» روز چهارشنبه 8 بهمن‌ماه در بخش مسابقه بين‌الملل و مرور جشنواره تئاتر فجر در تالار «حافظ» به صحنه خواهد رفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر