صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«الهام حميدي»: نقش‌هاي عروس مادرشوهري را دوست دارم

بازيگر نقش پرستو در سريال «همه چيز آنجاست» گفت: پرستو شخصيت خوب مطلقي نيست و مثل بقيه انسان‌ها هم فاکتورهاي مثبت اخلاقي دارد، هم منفي و هم کاراکتري کاملا رئال است.

کد خبر: 5780

ايسنا/ بازيگر نقش پرستو در سريال «همه چيز آنجاست» گفت: پرستو شخصيت خوب مطلقي نيست و مثل بقيه انسان‌ها هم فاکتورهاي مثبت اخلاقي دارد، هم منفي و هم کاراکتري کاملا رئال است.

اين بازيگر ضمن تحليل نقش خود گفت: در قسمت‌هاي ابتدايي سريال بيننده شاهد نوعي کشمکش و درگيري بين پرستو و مادرشوهرش است. پرستو در اين قسمت‌ها از خانه‌اي مستقل به اتاق کوچکي از خانه خانواده همسر خود آمده است. ابتدا با مادرشوهر خود اختلاف نظرهايي دارد. وقتي اين قسمت‌ها پخش مي‌شد واکنش مردم براي من جالب بود و آنها به من مي‌گفتند که چرا با مادرشوهر خود بحث مي‌کني. همين نکات برايم در متن جالب بود و من اين نوع نقش‌ها را دوست دارم.
وي افزود: هيچ انساني خوب مطلق نيست. ممکن است کسي به واسطه ديدن اين نوع سريال‌هاي داراي پيام، به معايب خود پي ببرد و بخواهد آنها را رفع کند، اما به هر حال پرستو هم مثل بقيه انسان‌ها هم فاکتورهاي مثبت اخلاقي دارد و هم منفي. ممکن است گاهي زير بار زندگي شانه خالي کند. شرايط او در قصه سخت است و رفتارش در قسمت‌هاي اول نبايد اعتراض تلقي شود. اين نقش کاملا رئال است و من خوشحالم که بعد از سريال «شوق پرواز» و بازي در نقش خانم حکمت - همسر شهيد بابايي - که نقش کاملا خاص و حساسي بود، توانستم با نقشي که واقعي است دوباره مهمان خانه‌هاي مردم شوم.
بازيگر سريال «يوسف پيامبر(ع)» درباره متن سريال «همه چيز آنجاست» نيز گفت: من با قصه اين کار از همان ابتدا انس گرفتم و به نظرم جذاب و جالب آمد که چطور آنقدر خوب به مشکلات و معضلات جامعه پرداخته است. بسياري از جوانان اين روزها با مشکل مالي دست و پنجه نرم مي کنند و اين سريال توانسته نشان دهد که دنيا هميشه روي يک چرخ نمي‌چرخد و به خانواده‌ها مي گويد وقتي با مساله در زندگي مواجه مي‌شوند چگونه بايد با توکل به خدا روزگار را سپري کنند.
حميدي با اعتقاد بر اينکه فضاي کاري‌مان در سريال «همه چيز آنجاست» بسيار خوب و دوست‌داشتني است، گفت: آقاي شاه‌حسيني هم به عنوان کارگردان بسيار به بازيگران لطف و هواي آنها را دارد. اگر آنها نظري نسبت به ديالوگ و نقش داشته باشند، مي‌پذيرد و اين ارتباط و تعامل با کارگردان به نظرم فاکتور مهمي براي يک سريال است.
الهام حميدي همچنين در پايان گفت: تهيه‌کننده اين کار نيز با تامين دسترنج بازيگران آرامشي بر فضاي کار حاکم کرده است. همبازي‌هايم نيز در اين سريال بسيار خوبند. به ويژه آقاي مشايخي که تاکنون افتخار همکاري با ايشان را نداشتم.
«همه چيز آنجاست» به تهيه‌کنندگي داوود هاشمي و نويسندگي فيروزه قشقايي هر شب ساعت 20 و 45 از شبکه سه سيما پخش مي شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر