صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

گفت و گو با «حديث ميراميني» بازيگر سريال «همه چيز آنجاست»

کد خبر: 5770

مجله سلامت/ حديث ميراميني در حال حاضر سريال «همه چيز آنجاست» را روي آنتن شبکه 3 سيما دارد و همين موضوع بهانه اي براي گفت و گوي ما با اين بازيگر جوان باشد.
در حال حاضر سريال «همه چيز آنجاست» با بازي شما در حال پخش است. از شخصيت «مهرنوش» برايمان بگوييد.
- وقتي بازي در اين سريال به من پيشنهاد شد و فيلمنامه را خواندم، از شخصيت مهرنوش خيلي خوشم آمد و آن را دوست داشتم چون هم خيلي متفاوت بود و هم خيلي شبيه جوان هاي امروزي. به هر حال از کل کار، نقش و گروه خوشم آمد و همه چيز دست به دست هم داد تا بازي در اين سريال را بپذيرم.
مهرنوش را از نظر ويژگي هاي شخصيتي چطور ديديد؟
- مهرنوش دختر بلندپروازي است و آرزوهاي زيادي در سر مي پروراند. او بيش از حد اهل خطرکردن است و مهم ترين تفاوت اين نقش با ساير نقش هايم، همين بي پروايي مهرنوش بود.
حديث ميراميني اوقات بيکاري اش را چگونه مي گذارند؟
- مانند همه آدم ها کارهاي روزمره ام را انجام مي دهم؛ ورزش مي کنم، سفر مي روم، با دوستانم تفريح مي کنم، فيلم مي بينم و سينما و تئاتر مي روم.
وقتي خيلي ناراحت هستيد، چگونه با خودتان کنار مي آييد؟
- به شرايطم بستگي دارد؛ گاهي مي خوابم و گاهي با بيرون رفتن از خانه سعي مي کنم ناراحتي ام را فراموش کنم.
تا به حال برايتان اتفاق افتاده نقشي را بازي کنيد و بعد پشيمان شويد؟
- بله، اما نمي توانم نام ببرم چون گفتنش کار درستي نيست، اما پيش آمده نقشي را مانند همه کارهايي که فيلمنامه ندارند، پذيرفته ام و بعد متوجه شده ام شرايط کار آن گونه نيست که تصورش را مي کردم. بعد هم به شدت پشيمان شده ام اما در نهايت برايم تجربه خوبي شده تا در انتخاب کارهاي بعدي ام بيشتر دقت کنم
چقدر به سلامت خودتان اهميت مي دهيد؛ چه از نظر رواني و چه از نظر جسمي؟
- تا جايي که بتوانم سعي مي کنم به فکر سلامتم باشم. من به عنوان يک بازيگر گاهي مجبورم 16-15 ساعت کار کنم و عملا وقتي سر کار هستم، همه کارهاي روزمره زندگي ام را تعطيل مي کنم. به همين دليل است که مي گويند بزرگ ترين مشکل بازيگران بي نظمي در زندگي است. به هر حال گاهي فشار بالاي کار هم از نظر جسمي و هم از نظر رواني آدم را خسته مي کند.
آيا رژيم غذايي خاصي هم براي کنترل وزنتان رعايت مي کنيد؟
- نه، اماتلاش مي کنم خوردن تنقلات را کم و از محصولات ارگانيک استفاده کنم.
سر صحنه غذاهاي خاصي مي خوريد؟
نه، اين طور نيستم که بگويم سر صحنه فيلمبرداري بايد غذاي رژيمي خاصي بخورم اما اگر غذايم خيلي چرب باشد، معمولا از خوردن آن صرف نظر مي کنم.
اما مدتي است که خيلي لاغر شده ايد. براي حفظ تناسب اندام چه مي کنيد؟
- هرچه وزن کم تر باشد سن هم کمتر به نظر مي رسد. براي همين سعي مي کنم کم خوري کنم. اگر سر کار هم نباشم، ورزش هاي مختلفي مانند دو، انجام مي دهم
خودتان دوست داريد هميشه نقش دختران دبيرستاني و کم سن و سال را بازي کنيد يا اين گونه نقش ها به شما بيشتر پيشنهاد مي شود؟
- همه هم اين نقش ها به من پيشنهاد نمي شود ولي اگر پيشنهاد هم شود، استقبال مي کنم. تنها چيزي که در انتخاب نقش برايم اهميت دارد، اين است که بتوانم با آن ارتباط برقرار کنم و با همه وجودم آن را بپذيرم.
تا به حال شده نقشي را بازي کنيد و از نظر رواني خيلي با آن همذات پنداري کرده باشيد؟
- بله، در فيلم سينمايي توقيف شده «اين يک روياست» نقشي را بازي کردم که با آن به شدت همذات پنداري کرده و تا مدتي درگير آن بودم. افسوس که نمي توانم بيشتر درباره اش صحبت کنم چون توقيف شده است.
زندگي براي شما چه معنايي دارد؟
- زندگي يک موهبت الهي است که بايد قدر آن را بدانيم اما متاسفانه خيلي از ما آدم ها زندگي را براي خود و ديگران سخت مي کنيم و براي همين لحظات هم برايمان به سختي مي گذرد در حالي که زندگي آنقدرها هم بد و سخت نيست و بايد به آينده اميدوار باشيم.
طلايي ترين دوران زندگي...
- کودکي؛ چون همه چيز آن برايمان زيبا و دوست داشتني است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر