صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«پرويز پرستويي» با فيلم «بوفالو» روي پرده نقره اي مي آيد

کاوه سجادي حسيني معتقد است که حضور پرويز پرستويي براي او نعمتي بزرگ بوده زيرا در اين فيلم با يکي از بهترين بازيگرهاي سينماي ايران کار کرده است. کاوه سجادي حسيني کارگردان «بوفالو» گفت: در جشنواره فيلم فجر رقابت مهم نيست ديدن آثار سنمايي همکاران و تجربه کسب کردن مهم است. برد و باخت جزئي از قانون جشنواره است و قرار نيست کسي که برد مغرور شود يا کسي از باخت افسرده شود.

کد خبر: 5682

افکارنيوز/ کاوه سجادي حسيني معتقد است که حضور پرويز پرستويي براي او نعمتي بزرگ بوده زيرا در اين فيلم با يکي از بهترين بازيگرهاي سينماي ايران کار کرده است. کاوه سجادي حسيني کارگردان «بوفالو» گفت: در جشنواره فيلم فجر رقابت مهم نيست ديدن آثار سنمايي همکاران و تجربه کسب کردن مهم است. برد و باخت جزئي از قانون جشنواره است و قرار نيست کسي که برد مغرور شود يا کسي از باخت افسرده شود.

وي درباره حضور پرويز پرستويي به عنوان بازيگر نقش اول نيز گفت: حضور پرويز پرستويي براي من نعمتي بزرگ بود زيرا در اين فيلم با يکي از بهترين بازيگرهاي سينماي ايران کار کردم جا دارد از او تشکر کنم که به من اعتماد کردند زيرا از تجربه هاي او استفاده مي کنم.

کارگردان «بوفالو» با بيان اينکه اولين حضورش در جشنواره فيلم فجر سال گذشته بوده است، افزود: در جشنواره سال گذشته يک فيلم کوتاه از آثارم به نمايش گذاشته شد اما حضور جدي ترم در بخش سوداي سيمرغ امسال است و برايم خيلي مهم است که واکنش مخاطبان و منتقدين را ببينم.

سجادي حسيني ادامه داد: هر فيلمسازي ايرادهاي فيلمش را مي داند اما اظهار نظر مخاطبان باعث تقويت فيلم هاي بعدي ما و برداشتن قدم هاي بلندتر است .

وي درباره فيلم هايي که در جشنواره امسال حضور دارند نيز گفت: من تا حدودي فيلم ها را ديدم و مي توانم بگويم در جشنواره امسال رقابت تنگاتنگ است. فيلم هاي خوب سينما در جشنواره حضور دارند.

سجادي حسيني درباره استقبال مخاطب از بوفالو در جشنواره فيلم فجر نيز گفت: فکر مي کنم مخاطبان عام با فيلم من ارتباط زيادي برقرار نکنند اما تماشاگران فعال و سينما رو ارتباط خوبي با فيلم داشته باشند. فيلم پر است از فضاهاي خوب و رابطه پنهان که من براي مخاطب احترام قايل شدم و اين اختيار را دادم که برداشت خودشان را داشته باشند. کساني که فيلم کلاسيک دوست دارند شايد اين فيلم را نپسندند زيرا پرده دوم به بعد فيلم حالت کلاسيک را از دست مي دهد و متفاوت مي شود.

وي با اشاره به بخش نگاه نو جشنواره فيلم فجر نيز ادامه داد: بخش نگاه نو جشنواره امسال ميزبان کارگردانان خوب و با انگيزه است. در اين بخش شاهد تعداد زيادي فيلم هدفمند خواهيم بود و فيلمسازان جوان کساني هستند که سينما را مي شناسند و کتاب مي خوانند. وقتي شاهد فيلم هاي خوب در بخش نگاه نو هستيم نتيجه مي گيريم که شوراي پروانه ساخت انتخابي درست داشته است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر