صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

مارادونا به جشنواره فيلم فجر مي آيد؟

تهيه کننده فيلم 'من ديه گو مارادونا هستم' با اشاره به اينکه از مارادونا براي حضور در جشنواره فيلم فجر دعوت کرده ايم، گفت: اميدوارم او دعوت ما را بپذيرد.

کد خبر: 5208

ايرنا/ تهيه کننده فيلم 'من ديه گو مارادونا هستم' با اشاره به اينکه از مارادونا براي حضور در جشنواره فيلم فجر دعوت کرده ايم، گفت: اميدوارم او دعوت ما را بپذيرد.
در چهارمين روز از ويژه برنامه 'يک فيلم، يک سلام' پيش از ظهر امروز شنبه 27 دي ماه فيلم سينمايي 'من ديه گو مارادونا هستم' با حضور عوامل فيلم در گالري پرديس ملت رونمايي شد.
در اين مراسم عوامل فيلم ازجمله بهرام توکلي کارگردان، جواد نوروزبيگي تهيه کننده، گلاب آدينه و سعيد آقاخاني بازيگران فيلم حضور داشتند.
در ابتداي مراسم بهرام توکلي کارگردان فيلم 'من ديه گو مارادونا هستم' درباره ژانر فيلم که به نظر کمدي مي آيد، گفت: فيلمي در رده آثار اجتماعي ساخته ام که درون مايه نهفته آن کمدي است بنابراين نمي توان به آن کمدي محض گفت.
وي با بيان اينکه اين فيلم به نظر من فضاي غيرجدي دارد، ادامه داد: فيلم بسيار متنوع است و تجربه متفاوتي را براي من رقم زد چراکه سال ها ايده ساخت چنين فيلمي در ذهنم بود.
اين کارگردان سينما در ادامه درباره نحوه انتخاب بازيگران فيلم نيز با اشاره به اينکه در سينماي ايران بازيگران هميشه دسته بندي مي شوند، توضيح داد: سعيد آقا خاني را انتخاب کردم چون جنس بازي او برايم بسيار مهم بود چرا که در حرفه بازيگري تجربه بسياري دارد.

توکلي اظهار داشت: در شرايط سينماي ايران فيلم ها تحت فشار توليد مي شوند و به خاطر آنچه که اين روزها مي شنوم متاسفم همه ما به عنوان دست اندرکار جشنواره براي اين نهاد احترام قائل هستيم و ما اهالي سينمايي نبايد به آن ضربه بزنيم.
در ادامه اين مراسم نيز جواد نوروزبيگي تهيه کننده فيلم 'من ديه گو مارادونا هستم' با اشاره به اينکه اين فيلم بسيار مفرح و تقريبا فوتبالي است، گفت: درباره فيلم حرف خاصي ندارم بيشتر آرزو دارم که در اکران عمومي ديده شود. به هرحال مطمئنم اين انرژي نهفته در سينماي ايران باعث شود هرسال تعدادي کارهاي خوب و درخشان ديده شود.
وي همچنين در پاسخ به اين سوال که فيلم به نظر مي رسد براي فروش خوب در اکران و بيشتر با نگاهي به گيشه ساخته شده است، توضيح داد: از ابتدا که قصد کليد زدن فيلم را داشتيم همه جوانب را در نظر گرفتيم و حتي با توجه به شخصيتي مثل مارادونا به بين المللي بودن فيلم نيز توجه داشتيم.
نوروزبيگي در ادامه با اشاره به اينکه اميدوارم مارادونا دعوت ما را براي حضور در جشنواره بپذيرد، اظهار داشت: فکر مي کنم اين فيلم يکي از بحث برانگيزترين فيلم هاي جشنواره فجر امسال باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر