صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

فيلم «پريدن از ارتفاع کم» در بخش پانوراماي جشنواره برلين

فيلم «پريدن از ارتفاع کم» در بخش پانوراماي جشنواره برلين / اسامي ۳۴ فيلم شرکت‌کننده در بخش پانوراماي جشنواره بين‌المللي فيلم برلين اعلام شد.«پريدن از ارتفاع کم» از ايران در اين بخش جشنواره برلين حضور دارد.

کد خبر: 5184

باني فيلم/ اسامي ۳۴ فيلم شرکت‌کننده در بخش پانوراماي جشنواره بين‌المللي فيلم برلين اعلام شد.«پريدن از ارتفاع کم» از ايران در اين بخش جشنواره برلين حضور دارد.
«پريدن از ارتفاع کم» محصول مشترک ايران و فرانسه به کارگرداني حامد رجبي با بازي نگار جواهريان و رامبد جوان براي اولين بار در جشنواره برلين امسال به نمايش در خواهد آمد. هاليوود ريپورتر جمعه شب گزارش داد که فيلم «پريدن از ارتفاع کم» (A Minor Leap Down) در بخش پانوراماي جشنواره فيلم برلين 2015 با فيلم‌هايي همچون «خارج از دست من» به کارگرداني تاکشي فوکوناگا از آمريکا، درام دلهره‌آور «600 مايل» به کارگرداني گابريل ريپستين از مکزيک با بازي تيم راث، درام «بچه خبيث» به کارگرداني سباستين سيلوا کارگردان شيليايي با بازي کريستين ويگ، «دريا پشت سر است» به کارگرداني هشام لسري از مراکش و «آنجليکا» از آمريکا به کارگرداني مايکل ليختنشتاين رقابت مي‌کند.
«پريدن از ارتفاع کم» اولين تجربه کارگرداني فيلم بلند حامد رجبي از نويسندگان فيلم‌نامه «پرويز» و «فصل باران‌هاي موسمي» (هر دو به کارگرداني مجيد برزگر) است.

از ديگر فيلم‌هاي پذيرفته‌شده در بخش پانوراماي جشنواره برلين مي‌توان از «عشق، سرقت و درگيري‌هاي ديگر» ساخته مؤيد عليان از فلسطين، «غيبت» محصول برزيل/شيلي/فرانسه ساخته چيکو تيکسيرا، «عجيب‌و‌غريب» اتي‌ين فوره محصول فرانسه و آمريکا، «آتش» ساخته خوان اشنيتمن از آرژانتين و «مادر دوم» ساخته آنا مويلارت از برزيل اشاره کرد.شصت و‌پنجمين دوره جشنواره فيلم برلين در فاصله روزهاي 5 تا 15 فوريه (16 تا 26 بهمن) برگزار مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر