صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

کنسرت «سيروان خسروي» در شهرکرد برگزار مي شود

سيروان خسروي در شهرکرد کنسرت برگزار مي کند. وحيد داوديان مدير اجرايي کنسرت سيروان خسروي در شهرکرد با اشاره به برگزاري کنسرت اين خواننده در شهرکرد، اظهار داشت: اين کنسرت در روز هاي دوم و سوم بهمن ماه در دو سانس برگزار مي شود. وي افزود: اگر استقبال از اين خواننده قابل توجه بود سانس هاي برگزاري افزايش مي يابد.

کد خبر: 5053

سينما خبر/ سيروان خسروي در شهرکرد کنسرت برگزار مي کند.
وحيد داوديان مدير اجرايي کنسرت سيروان خسروي در شهرکرد با اشاره به برگزاري کنسرت اين خواننده در شهرکرد، اظهار داشت: اين کنسرت در روز هاي دوم و سوم بهمن ماه در دو سانس برگزار مي شود. وي افزود: اگر استقبال از اين خواننده قابل توجه بود سانس هاي برگزاري افزايش مي يابد.
وي تاکيد کرد: اين کنسرت از سوي شرکت فرهنگي هنري نغمه ني داوود شهرکرد برگزار مي شود.
داووديان عنوان کرد: براي اولين بار است که يک شرکت چهارمحالي به صورت مستقيم در حال برگزاري کنسرت است و پيش از اين شرکت ها مجوزهايشان را به شرکت هاي برگزاري کنسرت خارج از استان کرايه مي دادند.
مدير اجرايي برگزاري کنسرت سيروان خسروي در شهرکرد تاکيد کرد: هم اکنون فروش بليط آغاز شده و فروش بليط به صورت اينترنتي است و علاقمندان مي توانند صندلي دلخواه خود را در خريد اينترنتي انتخاب کنند. وي عنوان کرد: محل برگزاري کنسرت سالن حجاب شهرکرد است.
وحيد داوديان در پايان ادامه داد: از استانداري چهارمحال و بختياري و مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري در راستاي همکاري صميمانه براي برگزاري کنسرت تشکر و تقدير مي کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر