صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

اکشن دلهره آور تازه با بازي «بروس ويليس»

بروس ويليس در «بيداري» بازي مي‌کند.فيلم تازه اين قهرمان اکشن سابق سينما، باز هم حال و هوايي اکشن و دلهره آور دارد.

کد خبر: 5030

فارس/ بروس ويليس در «بيداري» بازي مي‌کند.فيلم تازه اين قهرمان اکشن سابق سينما، باز هم حال و هوايي اکشن و دلهره آور دارد.
«بيداري» را شرکت مستقل فيلمسازي بنارويا پيکچرز تهيه مي‌کند.کليد فيلمبرداري اين اکشن دلهره آور 16 فوريه در منطقه کليولند زده مي شود و جان پوگو کارگردان آن است.

ويليس در «بيداري» نقش يک تبعيدي را بازي مي کند،که براي شرکت در مراسم تدفين برادر بزرگ تر خود به محل زندگي دوران کودکي اش برمي گردد.اما او در جزيره متروکه محل زنگي خود،با دردسرهاي تازه اي روبرو شده و مجبور به محافظت از اعضاي خانواده اش مي شود.

کريس بوره‌لي فيلمنامه اصيل و غيراقتباسي فيلم را نوشته و جان پوگو آن را دوباره نويسي کرده است.

بروس وبليس مي‌گويد: پوگو سابقه خوب و زيادي در کار نگارش فيلم‌نامه هاي تعليقي دارد و به همين خاطر،بازي در فيلم او را قبول کرده است.

تهيه کنندگان فيلم هم عقيده دارند «بيداري» يک بار ديگر بروس ويليس را در قالب نقش‌هاي اکشن موفق دهه هشتاد و نودي او،در معرض ديد تماشاگران سينما قرار خواهد داد.

ويليس در دهه هشتاد ميلادي با بازي در مجموعه فيلم «جان سخت»،به صورت يکي از مطرح ترين بازيگران ژانر اکشن درآمد.

در سال‌هاي اخير،او فيلم دو قسمتي «سرخ» را روي پرده سينماها داشته که با استقبال تماشاگران روبرو شده است.قصه اين فيلم،در باره گروهي از قهرمانان اکشن پير است که وارد يک سري ماجراجويي دلهره آور مي‌شوند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر