صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

شعار دبير سي و سومين جشنواره فيلم فجر؛ «پبش به سوي اکران موفق»

عليرضا رضاداد دبير سي و سومين جشنواره فيلم فجر شعار عصر امروز در جمع خبرنگاران در سينما ملت جشنواره امسال را «پيش به سوي اکران موفق» اعلام کرد.عليرضا رضاداد دبير سي و سومين جشنواره بين المللي فيلم فجر در حاشيه حضور در ويژه برنامه "يک فيلم، يک سلام" به گفت‌وگو با اهالي رسانه پرداخت.به گزارش ارتباطات و اطلاع رساني سي و سومين جشنواره بين المللي فيلم فجر، رضاداد با بيان اينکه اين برنامه مي تواند به تبليغات فيلم هاي راه يافته به جشنواره کمک شاياني کند گفت: اين ويژه برنامه قبل از برگزاري جشنواره فيلم فجر مي تواند به معرفي هرچه بهتر فيلم ها کمک کند.

کد خبر: 5003

سينماپرس/ عليرضا رضاداد دبير سي و سومين جشنواره فيلم فجر شعار عصر امروز در جمع خبرنگاران در سينما ملت جشنواره امسال را «پيش به سوي اکران موفق» اعلام کرد.عليرضا رضاداد دبير سي و سومين جشنواره بين المللي فيلم فجر در حاشيه حضور در ويژه برنامه "يک فيلم، يک سلام" به گفت‌وگو با اهالي رسانه پرداخت.به گزارش ارتباطات و اطلاع رساني سي و سومين جشنواره بين المللي فيلم فجر، رضاداد با بيان اينکه اين برنامه مي تواند به تبليغات فيلم هاي راه يافته به جشنواره کمک شاياني کند گفت: اين ويژه برنامه قبل از برگزاري جشنواره فيلم فجر مي تواند به معرفي هرچه بهتر فيلم ها کمک کند.
وي ادامه داد: اين برنامه به مخاطبان سينما کمک مي کند تا در ايام جشنواره و اکران فيلم ها با آگاهي و تمايل بيشتري به استقبال آثار بروند.
رضاداد از حضور اهالي رسانه، عکاسان و تصويربرداران حاضر در اين برنامه تقدير و تشکر کرد و گفت: پوشش اين برنامه در رسانه ها توسط همکاران رسانه اي به مخاطبان در مورد فيلم ها آگاهي مي دهد.وي افزود: امسال در جشنواره کار خارق العاده‌اي انجام داديم که از هر فيلم شعار خواستيم؛ شعار جشنواره« پبش به سوي اکران موفق» است
وي تصريح کرد: ما هميشه نقطه ضعف داشتيم که مردم اطلاعاتشان در خصوص برنامه هاي جشنواره ناقص است چرا که نسبت به فيلم‌ها بدون اطلاعات وارد جشنواره مي‌شدند و بعد از پيش فروش بليت‌ها مردم انتظار داشتند که اطلاعات کامل را در اختيارشان قرار دهيم.
رضاداد ادامه داد: البته در اين بين بولتن‌هاي کوچکي تهيه مي‌شد که شايد انتظار را برآورده نمي‌کرد. در نهايت ما فکر کرديم با برنامه‌اي به نام «يک فيلم، يک سلام» تهيه کنيم تا مردم با آگاهي بتوانند فيلم‌ها را انتخاب کنند.وي اظهار کرد: خيلي خوشحالم که اين برنامه با موفقيت پيش رفت و فراتر از سطح انتظار ما بود. من از احد ميکاييل زاده و همکارانش که اين برنامه را اجرا کردند، کمال تشکر را دارم.
دبير سي و سومين جشنواره فيلم فجردر ادامه درباره دعوت از حضور مردم در جشنواره فجر گفت: از مردم تقاضا مي‌کنم خيلي به سالن‌هاي سينما در ايام جشنواره هجوم نياورند زيرا ظرفيت‌مان بسيار محدود است. اميدوارم بيش از جشنواره در زمان اکران عمومي آثار ميزبان مردم باشيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر