صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

تعويق يک ساله اکران سه‌گانه جديد «آواتار»

«جيمز کامرون» که قرار بود قسمت اول از سه‌گانه جديد «آواتار» را سال 2016 راهي سينماهاي جهان کند، تاريخ اکران اين فيلم را يک سال به تعويق انداخت.

کد خبر: 4923

باني فيلم/ «جيمز کامرون» که قرار بود قسمت اول از سه‌گانه جديد «آواتار» را سال 2016 راهي سينماهاي جهان کند، تاريخ اکران اين فيلم را يک سال به تعويق انداخت.
«جيمز کامرون»، کارگردان صاحب‌نام سينماي جهان که ساخت فيلم‌هايي چون «بيگانه»، «تايتانيک» و «آواتار» را در کارنامه سينمايي دارد از اکران قسمت اول از سه‌گانه جديد «آواتار» در سال 2017 خبر داد.
اين کارگردان موفق و تجاري گفت: هدف ما اين است که مرحه نگارش همزمان فيلمنامه سه قسمت جديد را تا انتهاي ماه جاري به پايان برسانيم تا وارد فاز فيلمبرداري شويم.
«کامرون» در سال 2009 فيلم «آواتار» را پس از صرف چهار سال زمان راهي سينما کرد و اين فيلم در نهايت با 2.76 ميليارد دلار، عنوان پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينما را از آن خود کرد و به همراه فيلم «تايتانيک» جزو تنهاترين فيلم‌هايي هستند که فروشي بيش از ۲ ميليارد دلار داشته‌اند.
وي در حال حاضر بطور همزمان مشغول آماده‌سازي سه قسمت جديد از اين فيلم علمي تخيلي است و طبق گفته «کامرون» اين سه گانه جديد از لحاظ داستاني نيز دنباله يکديگر خواهند بود .
در اين سه گانه جديد «جاش فردمن»، «ريک جافا»، «آماندا سيلور» و«شين سالرنو» به «کمرون» در امر نگارش فيلمنامه ياري داده‌اند.
کامرون درباره ساخت اين سه‌گانه جديد گفت: بزرگترين فشاري که هم اکنون احساس مي‌کنم براي اين است که مجبورم بسياري از موارد مورد علاقه‌ام را براي کاهش زمان فيلم در نظر نگيرم و من به همراه تيم نگارش فيلمنامه در يافتن موضوعات جذاب‌، جديد و فوق‌العاده براي گنجاندن در اين فيلم با هيچ مشکلي مواجه نبوديم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر