صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«حامد بهداد»: تماشاگر ترسو شده است

کد خبر: 4897

باشگاه خبرنگاران/ بازيگر فيلم «خانه‌ي دختر» گفت: من به کساني که براي فيلم‌هاي کشورمان به سالن سينما مي‌روند، ارادت دارم اما تماشاگران ترسو شدند.
نشست «خانه‌ي دختر» با حضور شهرام شاه حسيني، کارگردان؛ محمد شايسته، تهيه کننده؛ پگاه آهنگراني، حامد بهداد، ماني شاه حسيني، اميرعلي نبويان، بازيگران اين فيلم در پرديس ملت برگزار شد.

«حامد بهداد» بازيگر فيلم خانه دختر در اين نشست عنوان کرد: اصولا من در روند حرفه‌اي فکر مي‌کنم فقط بايد کار کرد و در اين صورت مشخص مي‌شود که هنرمند چقدر رشد مي‌کند و در طي چند سال کار با کساني آشنا مي‌شوم که دليل همکاري در فيلم بعدي من مي‌شود.

وي ادامه داد: شهرام شاه حسيني فيلمنامه را دير به من داد اما از قصه‌ي کلي خبر داشتم و فقط جزئيات فيلمنامه را نمي‌دانستم.

بهداد تصريح کرد: من بيشتر با کارگردان و تهيه کننده‌‌ي فيلم در ارتباط هستم و وقتي با عوامل حرفه‌اي سينما مواجه هستيم، فيلم در مسير حرفه‌اي‌اش حرکت مي‌کند.

وي در پاسخ به سوال مجري مبني بر جمله‌ي ترغيب کننده‌اي براي ديدن فيلم، اظهار داشت: من به کساني که به سالن سينما مي‌روند و شعور رفتن به سينما را دارند و فيلم‌هاي کشورمان را مي‌بينند، ارادت دارم اما تماشاگر ترسو شده و ما جسارت برخورد با سوژه را نداريم.

بهداد خاطرنشان کرد: خواهش مي‌کنم مثل سابق در زمينه‌ي فرهنگ سينما ارتباط برقرار کنيم.

وي در خصوص شعار فيلم گفت: "هيچوقت يک چيزايي را به من نگو"، اين شعار فيلم خانه‌ي دختر است.

محمد شايسته،‌ تهيه کننده‌ي فيلم در اين نشست بيان کرد: من از اين شعارها که برخي تهيه کننده‌ها مي‌دهند را بلد نيستم. شک نکنيد از فيلم ما استقبال خوبي مي‌شود، چرا که شهبازي فيلمنامه‌ي درجه يک آن را نوشته است.

وي ادامه داد: متاسفانه جشنواره به کيفيت اهميت نمي‌دهد و ما هم از آن آدمهايي نداريم که پشت فيلممان باشند. از اين که هيات انتخاب فيلم ما را در بخش مسابقه برگزيد، ممنونم، اما اميدي به جايزه ندارم.

شايسته تصريح کرد: ما کانديدا خواهيم شد و جايزه بهترين بازيگري را بايد به حامد بهداد بدهند.

شهرام شاه حسيني کارگردان فيلم خانه دختر گفت: رنگ آميزي آد‌م‌هاي مختلف و قهرمان نداشتن فيلم از مواردي بود که من را به فيلمنامه جذب کرد.

«پگاه آهنگراني» بازيگر فيلم خانه دختر بيان کرد: فيلم براي قشر خاصي ساخته نشده و همه بايد فيلم را ببينند اما فيلم خانه‌ي دختر براي دختران جوان جذابيت بيشتري دارد.

وي ادامه داد: تعدادي از فيلم‌ها بر روي معضلات اجتماعي تاکيد دارند اما اين فيلم به دنبال حقيقت است. مثلا من در فيلم دختري با کفش‌هاي کتاني بازي کردم که معضل دختران فراري را نشان مي‌داد،‌ اما فيلم خانه‌ي دختر تعداد دختراني را نشان مي‌دهد که به دنبال سوالي مي‌روند.

آهنگراني به عنوان جمله‌اي براي ترغيب تماشاي فيلم خانه‌ي دختر، اظهار داشت: در حقيقت اين يک فيلم چالشي و جنجالي است و تهيه کننده‌ي آن با وجود سن کمش حرفه‌اي عمل کرد.

امير علي نبويان در ادامه اين نشست گفت: اين فيلم به معضل اجتماعي نمي‌پردازد و در ادامه‌ي فيلم به چالش کشيده مي‌شود. همچنين من توانستم ارتباط خوبي را با کارگردان برقرار کنم و خيلي برايم زود بود که بر روي اين صندلي کنار عوامل حرفه‌اي بنشينم.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر