صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

پخش يک برنامه جديد با اجراي «شهرام شکيبا»

برنامه تلويزيوني «خوبي از خودتونه» به تهيه‌کنندگي سمانه فراهاني از امشب - 24 دي - با اجراي شهرام شکيبا روي آنتن شبکه دو مي‌رود.

کد خبر: 4755

ايسنا/ برنامه تلويزيوني «خوبي از خودتونه» به تهيه‌کنندگي سمانه فراهاني از امشب - 24 دي - با اجراي شهرام شکيبا روي آنتن شبکه دو مي‌رود.
سمانه فراهاني گفت: اين برنامه که پس از خبر 20:30 روي آنتن تلويزيون مي‌رود، در 70 قسمت 45 دقيقه‌اي به مفهوم خوبي مي‌پردازد.

وي افزود: در اين برنامه با آدم‌هايي که حال خوبي دارند، حال ديگران را خوب مي‌کنند و نگاه مثبتي به زندگي دارند، گفت‌وگو خواهيم کرد.

اين تهيه‌کننده افزود: اين برنامه سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته از حال خوب و آدم‌هاي خوب گرفته تا اتفاقات خوب، غذاهاي خوب، کتاب‌هاي خوب را مورد بحث قرار مي دهد.

فراهاني ادامه داد: برنامه «خوبي از خودتونه» در قالب آيتم «خوش خبر باشي» تازه‌ترين رخدادهايي که موجب شادي و به وجود آمدن احساس خوب در مخاطبان مي‌شود را مورد بررسي قرار مي‌دهد.

وي افزود: «خوبي از خودتونه» هر روز در آيتم «پيشنهاد خوب» با يک پيشنهاد شگفت‌انگيز به خانه مخاطبان خود مي‌رود؛ اينکه چه سفرهايي بروند که حال بهتري داشته باشند؟ چه کتابي بخوانند، چه فيلمي ببينند و ... .

«خوبي از خودتونه» کاري از گروه اجتماعي شبکه دو سيماست که سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته پس از خبر 20:30 روي آنتن شبکه دو مي‌رود.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر