صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» در راه فجر

هومن سيدي حضور سيامک صفري در فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» را يک رويا دانست و گفت: از جواد نوروزبيگي به عنوان تهيه‌کننده قدرداني مي‌کنم که لحظه‌اي براي حضور اين بازيگر در فيلم ترديد نکرد.

کد خبر: 4754

ايسنا/ هومن سيدي حضور سيامک صفري در فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» را يک رويا دانست و گفت: از جواد نوروزبيگي به عنوان تهيه‌کننده قدرداني مي‌کنم که لحظه‌اي براي حضور اين بازيگر در فيلم ترديد نکرد.
تعدادي از عوامل فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» عصر 24 دي ماه در قالب برنامه ويژه جشنواره سي و سوم فجر با عنوان «يک فيلم يک سلام» در پرديس سينمايي ملت حاضر شدند و درباره‌ي فيلم خود سخن گفتند.

هومن سيدي کارگردان اين فيلم در پاسخ به احسان کرمي که اجراي برنامه را برعهده داشت‌، درباره‌ي حال و هوا و تشابه اين اثر با فيلم‌هاي قبلي‌اش همچون «13» و «آفريقا» گفت: همه اين فيلم‌ها را يک نفر مي‌سازد که البته هر سال ممکن است، ذهن و نگاهش به دنيا تغيير کند. اما به زعم خودم «اعترافات ذهن خطرناک من» هيچ ارتباطي با فيلم‌هاي ديگرم ندارد.

او درباره حضور سيامک صفري به عنوان يک بازيگر مطرح تئاتر که انتظار زيادي براي بازي او در يک نقش سينمايي وجود داشت‌، اظهار کرد: سيامک صفري برايم فرد قابل ستايش و بزرگي است و قبل از اينکه با هر تهيه کننده‌اي صحبت کنم از يکسال قبل با اين بازيگر جهت حضور در اين فيلم هماهنگ کرده بودم.

سيدي ادامه داد: يکي از دغدغه‌هايم اين بود که نمي‌دانستم چطور تهيه کننده‌اي را مجاب کنم تا سيامک صفري را به عنوان هنرمندي که چهره نيست‌، بپذيرد به همين دليل اين اتفاق برايم مثل يک رويا بود اما جواد نوروزبيگي براي بازي سيامک صفري در «اعترافات ذهن خطرناک من» لحظه‌اي ترديد نکرد.

به گزارش ايسنا‌، جواد نوروزبيگي تهيه‌کننده اين فيلم هم درباره پيش‌بيني خود از اکران فيلم در جشنواره و همچنين اکران عمومي گفت: براي اکران عمومي اقداماتم را شروع کرده‌ام و منتظرم پروانه نمايش صادر شود که البته فکر مي‌کنم که دچار مميزي نباشد. درباره جشنواره هم هرسال با اين وضعيت مواجه بودم که يا مخاطبان فيلم‌هايم را دوست داشتند يا دوست نداشتند، امسال هم طوري موضوع را انتخاب کردم که فيلم بحث‌برانگيز باشد.

عباس غزالي به عنوان يکي از بازيگران اين فيلم هم که در نشست، حضور داشت در سخناني کوتاه بازي در «اعترافات ذهن خطرناک من» خوشايند دانست که تمام مدت زمان فيلمبرداري اين اثر برايش همانند دانشگاه بوده است.

همچنين چکامه چمن‌ماه ديگر بازيگر فيلم « اعترافات ذهن خطرناک من» که نقش يک معتاد را در اين فيلم ايفا مي‌کند‌، بيان کرد: خوب است براي اين فيلم رده سني تعيين نکنيم، چون براي هر آدمي واجب است آن را ببيند. در اين فيلم حرف‌هاي مهمي درباره اعتياد و مواد مخدر گفته مي‌شود.

در پايان اين نشست 40 دقيقه‌اي که براي معرفي فيلم برپا شده بود،‌ سازندگان «اعترافات ذهن خطرناک من» خطاب به مخاطبان‌شان گفتند «از ديدن اين فيلم پشيمان نمي‌شويد و براي خودتان بهتر است آن را ببينيد. ضمن اينکه بهتر است از اين پس فيلم خوب ديدن را شروع کنيد.»

اعضاي گروه سازنده فيلم سينمايي «اعترافات ذهن خطرناک من» در بخش‌هايي از اين نشست مرتب به بازي سيامک صفري اشاره مي‌کردند و معتقد بودند که او در جشنواره امسال سيمرغ را دريافت مي‌کند، همچنين هومن سيدي هم در بخشي اظهار کرد که اين بار اگر سيمرغ بگيرد، ديگر آن را به کسي هديه نمي‌کند.

در پايان اين نشست که همايون ارشادي و جواد عزتي به عنوان بازيگران اين فيلم در آن حضور داشتند‌، پشت صحنه فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» پخش شد و پوستر آن هم توسط پيام اسکندري که طراحي آن را برعهده داشت، رونمايي شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر