صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«مهتاب کرامتي»: ديدي اي دل ره عشق دگربار چه کرد شعار فيلم ˝ارغوان˝ است

مهتاب کرامتي با اشاره به معرفي فيلم ارغوان قبل از برگزاري جشنواره فيلم فجر و شعار اين فيلم گفت: معرفي فيلم ها قبل از برگزاري جشنواره به اکران يک فيلم کمک مي کند تا مخاطبان با آرامش فيلم مورد نظر خود را ببيند ؛اين فيلم عاشقانه با شعار ديدي اي دل ره عشق دگربار چه کرد به روي پرده نقره اي مي رود.در جشنواره سي و سوم فجر شاهد اتفاق جديدي هستيم که مخاطبان سينما بتوانند بهتر از گذشته با فيلم هاي جشنواره آشنايي پيدا کنند و به همين دليل شاهد معرفي فيلم ها با پخش آنونس و سخنان عوامل فيلم ها قبل از اکران فيلم ها هستيم.

کد خبر: 4744

پانا/ مهتاب کرامتي با اشاره به معرفي فيلم ارغوان قبل از برگزاري جشنواره فيلم فجر و شعار اين فيلم گفت: معرفي فيلم ها قبل از برگزاري جشنواره به اکران يک فيلم کمک مي کند تا مخاطبان با آرامش فيلم مورد نظر خود را ببيند ؛اين فيلم عاشقانه با شعار ديدي اي دل ره عشق دگربار چه کرد به روي پرده نقره اي مي رود.در جشنواره سي و سوم فجر شاهد اتفاق جديدي هستيم که مخاطبان سينما بتوانند بهتر از گذشته با فيلم هاي جشنواره آشنايي پيدا کنند و به همين دليل شاهد معرفي فيلم ها با پخش آنونس و سخنان عوامل فيلم ها قبل از اکران فيلم ها هستيم.

بر همين اساس نخستين فيلمي که به معرفي خود در جشنواره اقدام کرد، فيلم سينمايي ارغوان به کارگرداني اميد بنکدار و کيوان عليمحمدي بوديم.

در ابتداي اين معرفي ؛آنونس ،پوستر و موسيقي فيلم به نمايش در آمد و در ادامه عوامل فيلم توضيحاتي را درباره اين پروژه سينمايي ارائه کردند.
مهتاب کرامتي يکي از بازيگران اين فيلم در بخشي از اين نشست با اشاره به ساخت اين فيلم سينمايي گفت: اين فيلم يک تم کاملا عاشقانه دارد و ارتباط موسيقي به نقش ها کمک زيادي کرده است.
وي در ادامه با خواندن يک بيت شعر شعار تبليغاتي فيلم را اعلام کردو گفت: ديدي اي دل ره عشق دگربار چه کرد و ادامه داد اين بيت شعر حال و هواي فيلم را روايت مي کند.

مهتاب کرامتي در ادامه به برگزاري اين مراسم اشاره کردو افزود: معرفي فيلم ها باعث مي شود که مخاطب با آشنايي بهتري بتواند به تماشاي اين فيلم بنشيند و مخاطبان داراي يک پيشينه خواهند شد.

وي در پايان سخنان خود خاطر نشان کرد: اگر فيلم ها قبل از جشنواره رونمايي شود اين امکان را براي مخاطبان فراهم مي کند که با يک آشنايي ضمني فيلم را بشناسند و به ديدن فيلم بروند و اين فضا را براي ما و دوستان آماده مي کند که با خيال راحت سراغ جشنواره برويم.

بر اساس گزارش پانا؛ در بخش ديگري از اين برنامه اميد بنکدار نيز با اشاره به معرفي فيلم ها قبل از برگزاري جشنواره فجر گفت: اين امر کمک شاياني به اکران فيلم مي کند ؛ارغوان تجربه جديدي براي من بود فيلم عاشقانه بود و بيشتر در اين فيلم به مخاطبان عام نگاه مي کنم تا مخاطبان خاص و نسبت به ديگر فيلم هاي من حال و هواي ديگري دارد.

وي با تشکر از ديگر عوامل اين فيلم اظهار داشت: در قدم اول فيلم را مديون علي اکبرحيدري هستيم و عوامل جلوي دوربين و پشت دوربين و مسائل مالي اصلا در اين فيلم مطرح نبود.
اين کارگردان اضافه کرد: اين فيلم قصه اي عاشقانه دارد که سه زمان مختلف را روايت مي کند و دو عشق را به هم پيوند مي دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر