صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

بازيگر نقش بيتا در سريال «همه چيز آنجاست»: تا به حال جراحي زيبايي نداشتم

«الهه فرشچي» بازيگر نقش بيتا در سريال «همه چيز آنجاست» گفت: تا به حال جراحي زيبايي نداشتم و در صورتي با آن موافقم که واقعا نياز باشد، نه اينکه طوري باشد تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند.

کد خبر: 4684

ايرنا/ «الهه فرشچي» بازيگر نقش بيتا در سريال «همه چيز آنجاست» گفت: تا به حال جراحي زيبايي نداشتم و در صورتي با آن موافقم که واقعا نياز باشد، نه اينکه طوري باشد تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند.
«الهه فرشچي» که اين روزها آخرين سکانس هاي حضور بيتا را در سريال «همه چيز آنجاست» بازي مي‌کند، گفت: آنقدر مشابه افرادي چون بيتا را در جامعه و اطرافيانم ديده بودم که هيچ احتياجي نبود تا بخواهم به دنبال آنها بگردم.
وي ادامه داد: در سريال «خداحافظ بچه» با داود هاشمي و عليرضا افخمي افتخار آشنايي داشتم که همين هم باعث شد تا نقش بيتا را به من پيشنهاد دهند. در ابتدا دو نقش در اين سريال به من پيشنهاد دادند، اما من ترجيح دادم تا نقش بيتا را بازي کنم چراکه از نظر کيفيت نقش بيتا بهتر از نقش ديگر بود، اما از لحاظ کميت آن نقش بهتر از بيتا بود. در هر حال بازي کردن چنين شخصيتي آنقدر برايم افت و خيز داشت که همين برايم بسيار جذاب بود.
بازيگر سريال «خداحافظ بچه» افزود: خيلي ها از من مي‌پرسند مگر مي‌شود که ابروي فرد بعد از تزريق بوتاکس به اين شکل درآيد؟ و من هم در جواب مي‌گويم بله و آنها را به جستجوي اينترنتي دعوت مي‌کنم تا خودشان از نزديک عوارض اين موضوع را مشاهده کنند. اغلب آدم ها اطلاعات درستي از جراحي هاي زيبايي ندارند و نمي‌دانند که اگر حتي براي تزريق بوتاکس، مواد خوبي استفاده نکنند چه عواقبي را در پي خواهد داشت.
اين بازيگر بيان داشت: تا به حال جراحي زيبايي نداشتم و در صورتي با آن موافقم که واقعا نياز باشد نه اينکه طوري باشد تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند. اگر هم روزي بخواهم که چنين کاري کنم با دکترهاي متعددي مشورت مي‌کنم و اصلا بي گدار به آب نمي‌زنم، اما ذکر اين نکته لازم است که اغلب دختران در اين سن و سال به نوعي احساس دو گانگي پيدا مي‌کنند و نمي‌دانند که بايد چه کنند و بر همين اساس هم هرچه جامعه به آنها عرضه مي‌کند را بدون چون و چرا مي‌پذيرند و به عواقب آن فکر نمي‌کنند که بيتا هم از اين قاعده مستثني نيست.
او درباره شخصيت بيتا افزود: همانطور که ديديد، بيتا کوچکترين عضو خانواده و دردانه پدرش است. دختري برونگرا که فکر مي کند با جراحي‌هاي زيبايي مي‌تواند به زيبايي خود بيفزايد. او هميشه دوست دارد تا کانون توجه باشد و با جراحي دوست دارد تا بيشتر ديده شود. خانواده او افکار سنتي دارند، برخلاف خودش که پيرو افکار مدرنيته است که بدون فکر و عجولانه جذب مدگرايي و جذابيت‌هاي واهي شده است.
بازيگر تله فيلم «پاپوش» درباره ارتباط با نقشش در اين سريال نيز افزود: درباره جراحي‌هاي زيبايي اطلاعات زيادي نداشتم و هيچ وقت هم پيگيرش نبودم، اما به خاطر اينکه نقش بيتا را بازي کنم، در اين باره تحقيق‌هاي فراواني کردم.علاوه بر جستجو در اينترنت با يکي از دوستانم که روان شناس هست صحبت کردم، آنهم به اين دليل که متخصصان و جراحان زيبايي هيچ کدام دوست ندارند که مسائلي از اين قبيل مطرح شود و معقتدند هيچ گاه چنين اتفاقاتي براي جراحي‌هاي زيبايي صورت نمي‌گيرد.
فرشچي ادامه داد: قصه اين سريال که روايتي ساده و روان دارد، داراي کاراکترهاي مختلفي است که هر کدام‌شان قصه متفاوتي به نسبت سايرين دارند و نکته اصلي اينجاست که هر کدام از اين قصه ها دربرگيرنده نکات آموزنده اي براي مردم اجتماع است. همچنين همه شخصيت ها نيز به نوعي ما به ازاي بيروني دارند که به همين خاطر هم مردم توانسته‌اند با اين سريال به راحتي ارتباط برقرار کنند.
وي اظهار داشت: طي صحبت‌هايي که با دوستان روانشناسم داشتم به اين نتيجه رسيدم که دليل رفتارهاي بيتا و دختراني از اين قبيل را بايد فقط در نشناختن آنها از خودشان جست و جو کرد. معتقدم افراد به راحتي مي‌توانند خود را بشناسند و نيازي هم به اين کارها نيست.
فرشچي دليل اين جراحي هاي مداوم را در بين مردم دهان بيني دانست و گفت: منشا اين موضوع بيشتر دهان بيني اجتماعي است که آنهم در ادامه همان بازخوردهاي اجتماعي و اظهار نظرهاي اطرافيان است که آنها را به اين سمت و سو مي‌برد.افرادي مثل بيتا که خود را بدون دليل به تيغ جراحي مي‌سپارند، در واقع روان خود را عمل مي‌کنند و بهتر است اينها از همان ابتدا به روانشناس مراجعه کنند.
بازيگر تله فيلم «گدايان» درباره همکاري‌اش با شهرام شاه حسيني بيان داشت: در سريال «مثل يک کابوس» با ايشان همکاري داشتم. او کارگرداني بسيار پرانرژي و خوب هستند که کمک‌هاي فراواني کردند تا شخصيت بيتا را پيدا کرده و نقشم را به خوبي ايفا کنم.
او درباره آينده بازيگري خود نيز گفت: جايگاه نقش بيتا را مردم بايد بگويند و من هم با توجه به شرايطي که داشتم تمام تلاشم را به کار بستم و بايد بگويم هدف و آينده اي که از بازيگري براي خودم ترسيم کردم بسيار بالاتر از هست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر