صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

بازي «محمدرضا فروتن» در فيلم جديد «نيکي کريمي»

محمدرضا فروتن فقط با فيلم «شيفت شب» جديدترين ساخته‌ي نيکي کريمي در جشنواره‌ي فيلم فجر حضور دارد.

کد خبر: 4682

ايسنا/ محمدرضا فروتن فقط با فيلم «شيفت شب» جديدترين ساخته‌ي نيکي کريمي در جشنواره‌ي فيلم فجر حضور دارد.
اين بازيگر به غير از اين فيلم در جشنواره‌ي فيلم فجر فيلمي ندارد و با اين فيلم (در نقش فرهاد) در کنار ليلا زارع (در نقش ناهيد ) به ايفاي نقش پرداخته است. محمدرضا فروتن که براي نخستين‌بار مقابل دوربين نيکي کريمي در مقام کارگردان رفته است، پيش از اين در فيلم «دو زن» و «زن دوم» ،«شبانه روز»، «برباد رفته» با نيکي کريمي هم بازي بوده است.
از ابتداي توليد فيلم «شيفت شب» کمتر عکسي از محمدرضا فروتن بازيگر نقش اول مرد اين فيلم منتشر شد اما در آستانه‌ي جشنواره‌ي فيلم، عکس‌هاي اين هنرمند در اختيار رسانه‌ها قرار گرفت.
محمدرضا فروتن دو بار سيمرغ بهترين بازيگر مرد را به ترتيب براي فيلم‌هاي «قرمز» و «به آهستگي» دريافت کرده است و چهار بار نيز نامزد دريافت سيمرغ شده است.
فيلم‌سينمايي «شيفت شب» چهارمين ساخته نيکي کريمي پس از «يک شب»، «چند روز بعد» و «سوت پايان» است که فيلم‌نامه‌ي اين فيلم با طرحي از محمود آيدن توسط نيکي کريمي و علي اصغري به نگارش درآمده است و روايت زني به نام ناهيد است که در خيابان‌هاي تهران به دنبال شوهرش مي‌گردد تا راز زندگي‌شان را کشف کند.
اميرحسين آرمان، سحر قريشي، ترلان پروانه، اکبر رحمتي، روح‌الله محرابي، سعيده عرب و شايان خليلي ديگر بازيگراني هستند که در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
حسين پاکدل،امير آقايي و گوهر خيرانديش هم در اين فيلم حضور دارند. ياس نوروزي نيز بازيگر کودک اين فيلم است که در کنار بازيگران بزرگسال فيلم جلوي دوربين رفته است.
فيلم «شيفت شب» به تهيه‌کنندگي و کارگرداني نيکي کريمي در بخش سوداي سيمرغ جشنواره‌ي فيلم فجر حضور دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر