صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

علي ملاقلي‌پور: «قندون جهيزيه» مي‌توانست بمب و ديناميت جشنواره فجر باشد

کارگردان «قندون جهيزيه» معتقدست بيرون ماندن اين فيلم از سي و سومين جشنواره فجر موجب شد تماشاگران از ديدن فيلمي که به زعم وي بمب و ديناميت جشنواره بود، محروم بمانند.

کد خبر: 4647

مهر/ کارگردان «قندون جهيزيه» معتقدست بيرون ماندن اين فيلم از سي و سومين جشنواره فجر موجب شد تماشاگران از ديدن فيلمي که به زعم وي بمب و ديناميت جشنواره بود، محروم بمانند.

علي ملاقلي پور کارگردان جوان که نخستين تجربه فيلمسازي بلندش به نام «قندون جهيزيه» از حضور در سي و سومين جشنواره فجر بازماند درباره اکران عمومي اين فيلم گفت: بيرون ماندن فيلم «قندون جهيزيه» از رقابت سي و سومين جشنواره فيلم فجر فقط به اين معنا نيست که فيلم از جشنواره بيرون مانده است بلکه تماشاگران جشنواره هم از ديدن فيلمي که به زعم من ديناميت اکران در سال آينده است، محروم شده اند.

وي تاکيد کرد که اين فيلم مي توانست بمب و ديناميت جشنواره باشد ولي متاسفانه با برگزيده نشدن «قندون جهيزيه» اين فرصت هم از جشنواره و هم از تماشاگران گرفته شد.
ملاقلي‌پور ابراز اطمينان کرد که فيلم در اکران عمومي يکي از پرفروش‌ترين سال آينده خواهد بود. کارگردان فيلم «قندون جهيزيه» با اشاره به مراحل آماده سازي نخستين تجربه سينمايي خود گفت: در حال تصحيح رنگ فيلم هستيم و پس از تصحيح رنگ در اولين فرصت براي اکران اقدام مي‌کنيم.
ملاقلي پور درباره اولين نوبت اکران اين فيلم سينمايي بيان کرد: ترافيک فيلم هاي پشت اکران بالا است و مطمئن هستم که قبل از پايان سال اکران نخواهد شد و اکران نورزوي هم که به جوانان سينما نمي رسد بنابراين بايد به اواخر ارديبهشت سال آينده فکر کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر