صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

پروانه معصومي: ديگر تلويزيون تماشا نمي کنم!

پروانه معصومي درباره سريال هاي تلويزيوني بيان کرد که تلويزيون نمي بيند و وقت خود را بيشتر براي مطالعه و خواندن خاطرات شهدا و جانبازان صرف مي کند.

کد خبر: 4512

مهر/ پروانه معصومي درباره سريال هاي تلويزيوني بيان کرد که تلويزيون نمي بيند و وقت خود را بيشتر براي مطالعه و خواندن خاطرات شهدا و جانبازان صرف مي کند.
ديگر تلويزيون تماشا نمي کنم!
به گزارش افکارنيوز، پروانه معصومي با اشاره به حضور کمرنگش در سريال هاي تلويزيون گفت: من مدت زيادي است که در تلويزيون حضور نداشته ام چون ديگر فيلمنامه هاي خوبي که بخواهيم در آنها ايفاي نقش کنيم وجود ندارند.

وي ادامه داد: قصه ها و نقش هايي که پيشنهاد مي شود خوب نيستند و من هم ترجيح دادم در اين آثار بازي نکنم، همچنين تمايل چنداني براي تماشاي اين آثار هم ندارم و تلويزيون نگاه نمي کنم.

بازيگر مجموعه «يوسف پيامبر» درباره برنامه هاي تلويزيوني بيان کرد: من حتي فکر مي کنم اگر همان زماني را که بخواهم براي تماشاي تلويزيون بگذارم به مطالعه بپردازم خيلي بهتر است و حتي از اين طريق مي توانم چيزهايي هم ياد بگيرم.

وي با اشاره به مطالعاتي که در حال حاضر دارد بيان کرد: به طور مثال مدتي است که شروع به مطالعه خاطرات جانبازان و شهدا کرده ام. خاطراتي که از روزهاي جنگ مي گويد و رزمندگان خودشان يا توسط يک نفر ديگر آنها را تدوين کرده اند. اين خاطرات بسيار ساده نوشته شده اند و همين سادگي باعث شده که بسيار دلنشين باشند.

معصومي که چندي پيش به دليل ايفاي نقش در يک فيلم کوتاه در جشنواره عمار بازيگر برگزيده شد درباره اين جشنواره اظهار کرد: به نظرم اين جشنواره هنوز نوپاست اما مي تواند جشنواره اي مثل فجر شود چراکه در اين جشنواره استعدادهاي جواني هستند که در حال فعاليت اند و همچنين فيلم هاي ارزشي دارد که اين ويژگي خود از اهميت بسياري برخوردار است. درواقع محتواي اين فيلم ها به خود توليدکنندگان هم نيرو و قدرت مي دهد که کار درست را انجام دهند و زمانيکه کاري درست انجام شود به دل مي نشيند.

وي درباره حضور خود در فيلم «اشک مادر» و بازي در چنين آثاري توضيح داد: من کوچکترين واهمه اي ندارم که در فيلم هاي ارزشي بازي کنم و اتفاقا با افتخار چنين آثاري را مي پذيرم، مدت زيادي بود که در فيلمي بازي نداشتم و بعد زمانيکه فيلم کوتاه «اشک مادر» به من پيشنهاد شد و قصه آن را خواندم خيلي علاقمند شدم که در آن نقش ايفا کنم.

بازيگر سريال «پليس جوان» در پايان درباره داستان اين اثر بيان کرد: ماجراي اين داستان به دو بخش تقسيم مي شد قسمت اول درباره مادري است که خدمت امام خميني (ره) مي رسد و براساس يک داستان واقعي هم شکل گرفته است و بخش دوم درباره ماجراي فتنه ۸۸ است که البته فکر مي کنم بخش دوم بايد بهتر پرداخته مي شد درواقع مسايل بايد به گونه اي بيان شود که به دل مخاطب بنشيند و فکر مي کنم کارگردان هم توانست به خوبي آن را دربياورد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر