صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«عليرضا عصار» سال ديگر دست پر مي‌آيد!

بالاخره بعد از مدت‌ها عليرضا عصار سکوت خبري‌اش را شکست و به هنرآنلاين، گفت: کار ضبط آلبوم جديدم را مدتي است که شروع کرديم و تعدادي کار هم ساختيم که تمام سعي‌مان اين است تا انتشار آن را به سال ديگر موکول کنيم چون به اين طرف سال نمي‌رسد.

کد خبر: 4463

موسيقي ايرانيان/ بالاخره بعد از مدت‌ها عليرضا عصار سکوت خبري‌اش را شکست و به هنرآنلاين، گفت: کار ضبط آلبوم جديدم را مدتي است که شروع کرديم و تعدادي کار هم ساختيم که تمام سعي‌مان اين است تا انتشار آن را به سال ديگر موکول کنيم چون به اين طرف سال نمي‌رسد.

عصار در ادامه درباره ترانه‌سريان و آهنگسازان آلبوم جديدش گفت: در آلبوم با خيلي‌ها کار کردم اما چون مطمئن نيستم که کداميک از کارها را در آلبوم مي‌گذاريم تنها به ذکر چند نام بسنده مي‌کنم: بخش عمده اشعار توسط روزبه بماني، افشين يدالهي، افشين مقدم سروده شده است و يکي دو نفر جوان با استعداد مثل ياسر قنبرلو هم ترانه‌هايي را در اختيار ما گذاشتند. اما در بخش موسيقي هم با علي بيرنگ، رضا روحاني، بهنام جليليان کار کردم و تعداي هم از ساخته‌هاي خودم هست.

اين هنرمند درباره جزئيات بيشتر آلبوم گفت: هنوز براي انتخاب نام زود است و از آنجايي که تاريخ دقيق آن مشخص نيست بعيد مي‌دانم امسال منتشر شود و به طور قطعه انتشار آن به سال بعد مي‌افتد. براي ارائه کار هنوز با شرکتي وارد مذاکره نشديم که ترجيح مي‌دهم اطلاعات بيشتر در اين زمينه را به سال بعد زماني که همه چيز قطعي شد واگذار کنم.

او در پايان صحبت‌هايش هم گفت: تعداد تراک‌ها مسئله‌اي استاندارد بوده و سليقه‌اي نيست مطمئنا از 8 تا کمتر و بيشتر از 11 تا نخواهد بود.

جالب است بدانيد اولين تجربه خوانندگي عليرضا عصار به طور رسمي، با اجراي قطعهٔ "عيدانه" به سفارش مرکز موسيقي سازمان صدا و سيما در سال ۱۳۷۷ شکل گرفت، پس از آن در فيلم سينمايي "مرد عوضي" به اجري قطعهاي پرداخت و سپس به همراه محمد اصفهاني، "قدسيان آسمان" را اجرا کرد. مؤثرترين شخصيت در زندگي وي اميرالمؤمنين علي (ع) است. وجود اشعار "مولانا" و طرح مسايل اجتماعي از ويژگي‌هاي موسيقي عليرضا عصار است. اين خواننده معتقد است ترانه خواندن به برقراري ارتباط عاطفي با مردم منجر مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر