صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

سراج، کاکايي و مهرنيا مهمان «هزارصدا» مي‌شوند

پنجمين برنامه بخش موسيقي اصيل ايراني مسابقه هزارصدا با داوري حسام الدين سراج، عبدالجبار کاکايي و مهران مهرنيا، ساعت 17 روز شنبه 27 دي ماه در سالن اصلي فرهنگسراي نياوران برگزار مي‌شود.

کد خبر: 4334

فارس/ پنجمين برنامه بخش موسيقي اصيل ايراني مسابقه هزارصدا با داوري حسام الدين سراج، عبدالجبار کاکايي و مهران مهرنيا، ساعت 17 روز شنبه 27 دي ماه در سالن اصلي فرهنگسراي نياوران برگزار مي‌شود.در اين برنامه که با حضور حسام‌الدين سراج، کاکايي و مهرنيا در مقام داور و کارشناس برگزار مي‌شود، پنج گروه موسيقي ايراني هر يک ده دقيقه فرصت دارند تا برنامه‌اي متشکل از آواز و تصنيف را در حضور داوران و تماشاگران اجرا کنند. پس از اجراي هر گروه، کارشناسان برنامه به نقد و بررسي اين اجراها خواهند پرداخت و در پايان برنامه، خواننده و نوازنده برتر با نظرسنجي کارشناسي و خواننده برتر با نظرسنجي مردمي انتخاب خواهد شد.

همچنين اشکان کمانگري، خواننده آلبوم‌هاي «زرد، سرخ، ارغواني» و «باداباد» به عنوان مهمان قطعاتي را اجرا خواهد کرد.

بر اساس اين گزارش، برنامه «هزارصدا» دومين و چهارمين شنبه هر ماه ساعت 17 در فرهنگسراي نياوران برگزار مي‌شود و به ترتيب دومين شنبه به موسيقي پاپ و چهارمين شنبه هرماه به مسابقه ساز و آواز و تصنيف موسيقي دستگاهي ايران اختصاص دارد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر