صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

پايان مسابقه کتاب‌خواني «من زنده‌ام» با شرکت ۷۰هزار نفر

اولين دوره از مسابقات سراسري «کتاب و زندگي» که با محوريت کتاب «من زنده‌ام» برگزار شده بود، با شرکت ۷۰هزارنفر، پايان يافت و به‌زودي برندگان معرفي و طي مراسمي جوايزشان، اهدا خواهد شد.

کد خبر: 4323

مهر/ اولين دوره از مسابقات سراسري «کتاب و زندگي» که با محوريت کتاب «من زنده‌ام» برگزار شده بود، با شرکت ۷۰هزارنفر، پايان يافت و به‌زودي برندگان معرفي و طي مراسمي جوايزشان، اهدا خواهد شد.

مجمع ناشران انقلاب اسلامي با همکاري نهادهاي فرهنگي ديگر، اولين دوره از مسابقات سراسري کتاب‌خواني «کتاب و زندگي» را از اول محرم امسال (چهارم آبان‌ماه) آغاز کرد که پايان مهلت شرکت در اين مسابقه تا ۱۹دي مصادف با ۱۷ربيع‌الاول (ميلاد پربرکت پيامبر اسلام (صل‌الله عليه‌وآل‌وسلم) ) بود.

اولين دوره اين مسابقات با محوريت کتاب «من زنده‌ام» خاطرات دوران اسارات خانم معصومه آباد برگزار شد که طي آن ۷۰هزارنفر در مسابقه شرکت کردند. تاکنون بيش از ۱۷۵چاپ از اين کتاب با شمارگان ۳۰۰هزار جلد، از سوي انتشارات بروج به بازار عرضه شد که علي‌رغم پايان مسابقه، استقبال از کتاب، هم‌چنان ادامه دارد. اين انتشارات با ابتکار بالابردن شمارگان و تعويض کاغذ کتاب، قيمت آن را ۶۰درصد کاهش داد.

مراسم پاياني اين مسابقه در به زودي برگزار و در آن ضمن اعلام برندگان، کتاب محوري دومين دوره مسابقه «کتاب و زندگي» معرفي خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر