صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

ناگفته‌هاي 7 محبوب آبي‌ها در فيلم مستند زندگي فرهاد مجيدي!

زندگي فرهاد مجيدي بازيکن اسبق تيم ملي فوتبال و محبوبترين اسطوره باشگاه استقلال به زودي در قالب فيلمي مستند براي اکران کليد مي‌خورد.

کد خبر: 4259

فارس/ زندگي فرهاد مجيدي بازيکن اسبق تيم ملي فوتبال و محبوبترين اسطوره باشگاه استقلال به زودي در قالب فيلمي مستند براي اکران کليد مي‌خورد.
از دهه هفتاد که استقلالي‌هاي دو آتيشه نام فرهاد مجيدي و آن شعار "آهاي فرهاد مجيدي ..." را در ورزشگاه آزادي فرياد مي زدند تا روزي که با فرارها و مصاحبه‌هاي‌اش بازيکن محبوب هواداران آبي ها شد، خيلي ها تصميم داشتند مستند زندگي اش را بسازند.
مجيدي مثل ديگر فوتباليست هاي هم‌دوره اش خيلي به دوربين اعتماد نداشت. حالا امروز در نظر دارد ناگفتني ها و پشت پرده آنچه در اين ساليان در استقلال و زندگي مجيدي اتفاق افتاده بدون واسطه و با مستندات و افشاي حقايق در اختيار دوربين و هواداران قرار دهد.
فيلم در گونه مستند پرتره تعريف مي شود و از کودکي تا الان او را شامل مي شود. وي بسيار صريح اللهجه است و قرار است به همه سوالات هواداران پاسخ دهد. دوربين و فيلمسازان در قسمتي سراغ محل هاي زندگي و کساني که او را مي شناسند مي روند.
هم محلي هاي مجيدي در تهران و دبي سهم زيادي در فيلم دارند. با آنها درباره اخلاق، منش، فوتبال و مراودات شان با مجيدي گفتگو مي شود. فيلم هاي آرشيوي هم بخش ديگري از اين مستنداست که مکمل گفت‌وگو با مردم خواهد بود.
مصاحبه با مديران، مربيان و همبازي هاي دوره هاي مختلف فوتبال مجيدي بخش ديگري از مستند است.
در اين مستند، فرهاد مجيدي خاطراتي از مربيان و مديراني که با آنها کار کرده خواهد گفت و دلايل جدايي از استقلال و عوامل مخرب در اين تيم را براي اولين بار فاش خواهد کرد. وي در اين قسمت به گوشه هايي از مذاکرات ردوبدل شده ميان خود و مديران در هنگام قراردادهاي داخلي و خارجي اش نيز اشاره مي کند.
به پيشنهاد خود مجيدي داستان مستند از داستان زندگي اش فراتر مي رود. فيلم از دوران قبل از فوتباليست شدن مجيدي شروع مي شود و در ادامه از او فراتر مي رود و جنبه ملي پيدا مي کند. يک ويژگي مهم ديگر هم دارد که دغدغه خود فرهاد است؛ يعني فوتبال پايه.
همچنين فيلم وارد حواشي زندگي شخصي مجيدي نيز مي شود و مصاحبه هايي با خانواده و نزديکان او انجام مي شود.
گفته مي شود مراحل ساخت اين مستند توسط يکي از کارگردانان معروف کشور در حال برنامه ريزي است و فيلمبرداري در چند شهر ايران و کشورهاي امارات، عربستان، عراق و اتريش بزودي آغاز مي شود. سرمايه گذار اين فيلم نيز يک شرکت بزرگ و معروف اقتصادي و سرمايه گذاري است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر