صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«جينگو»يک فيلم با نشاط با نگاهي امروزي

فيلم سينمايي «جينگو» به کارگرداني تورج اصلاني با حضور همکاران و عوامل آن ، روز پنجشنبه ۲۵ دي ماه در موزه سينما اکران ويژه مي‌شود.

کد خبر: 4241

سوره سينما/ فيلم سينمايي «جينگو» به کارگرداني تورج اصلاني با حضور همکاران و عوامل آن ، روز پنجشنبه ۲۵ دي ماه در موزه سينما اکران ويژه مي‌شود.
مراسم ديدار با همکاران و عوامل فيلم سينمايي «جينگو» (روايت معلق) اولين ساخته بلند فيلمبردار تجربه‌گراي سينماي ايران تورج اصلاني؛ با حضور تعدادي از هنرمندان باتجربه و سرشناس سينماي ايران، ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۵ دي ماه جاري در موزه سينما واقع در باغ فردوس تهران در گروه سينماي «هنر و تجربه» برگزار مي‌شود.

فيلم قصه‌گو و تجربي «جينگو»؛ نگاهي متفاوت و مستقل از تورج اصلاني فيلمبردار تجربه‌گراي سينماي ايران است که هم اکنون در سينما آزادي، پرديس کوروش، موزه سينما، سينما تک خانه هنرمندان در تهران و سينما هويزه در مشهد، سينما سوره در اصفهان و پرديس سينمايي کاپري در گرگان روي پرده رفته است.

در اين فيلم؛ سعيد ابراهيمي‌فر با حضور هنگامه قاضياني در کنار بازيگران تازه نفس سينماي ايران از جمله؛ سياوش درخشي و اشکان يغمايي به ايفاي نقش مي‌پردازند. ديگر بازيگران اين فيلم عبارتند از: پانته‌آ پناهي‌ها، الهه خادمي، نيلوفر خوش‌خلق، اميرحسين بهزاد افشار و … .

«جينگو» که فيلمي با نشاط و با نگاهي امروزي است؛ در اولين نمايش خود در بخش «نوعي تجربه» سي‌و‌دومين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در سالن‌هاي مرکز همايش‌هاي برج ميلاد تهران روي پرده رفت و با استقبال تماشاگران، منتقدان سينما و اهالي رسانه حاضر در کاخ جشنواره مواجه شد.

اين فيلم همچنين با حضور تورج اصلاني در مراسم افتتاحيه يازدهمين جشن تصوير سال ايران به طور همزمان در دو سالن خانه هنرمندان ايران به نمايش درآمد و مورد استقبال هنرمندان حاضر در اين جشن قرار گرفت.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر