صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

«حميدرضا قطبي»: حضور برخي فيلم‌ها در جشنواره فجر ابهام‌آميز است

کد خبر: 4121

باشگاه خبرنگاران/ کارگردان «جامه داران» گفت: اميدوارم درخصوص حضور برخي فيلم‌ها در بخش سوداي سيمرغ ارتباط و سفارشات خاصي دخالت نداشته باشد.
حميدرضا قطبي کارگردان فيلم "جامه داران" درخصوص حضور فيلم خود در بخش نگاه نو جشنواره فيلم فجر در گفتگو با خبرنگار سينما باشگاه خبرنگاران گفت: ابهاماتي در مورد انتخاب نشدن برخي از فيلمهايي که حرفه‌اي کار کردند و از عوامل حرفه‌اي بهره گرفته و نسخه کامل آن‌ها به جشنواره ارائه شده و کنار گذاشته شده‌اند؛ ولي در مقابل تعدادي فيلم که هنوز کامل نيست وارد مسابقه شده، وجود دارد؛ که اميدوارم در اين ميان ارتباط و سفارشات خاصي دخالت نداشته باشد.
وي بيان کرد: به نظر من جشنواره براي بررسي کيفيت آثار است و فيلم اول و آخر وجود ندارد و اگر فيلمي به بخش مسابقه راه پيدا کرد به طور قطع از عوامل استفاده کرده تا فيلمي خوب به جشنواره ارائه دهد. بنابراين بايد تمام زوايا و عوامل فيلم مورد نقد و تحليل قرار گرفته و در بخشهاي مختلف به آن توجه شود نه به صرف اولي بودن فيلم، عوامل و فيلم کنار گذاشته شوند و اين مسئله قابل بحث است.
قطبي ادامه داد: خود من سعي کردم با دل و احساس واقعي "جامه داران" را بسازم پس انتظار دارم در جشنواره از همه زوايا به فيلم کساني که با جان و دل و عشق خلق يک اثر زيبا و ديدني کردند توجه شود.
اين کارگردان در پايان از همه مسئولين امر در برگزاري جشنواره فجر تشکر کرد و گفت: اميدوارم جشنواره خوبي پيش رو داشته باشيم و همه لذت کافي را ببرند.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر