صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

برترین‌های مدل موی مردانه انتخاب می‌شوند

دبیر نخستین جشنواره «هنر دهم»، از آغاز کار اعضای کمیته‌ی داوران جشنواره به منظور تعیین برترین‌های مدل موی مردانه خبر داد.

کد خبر: 4019

دبیر نخستین جشنواره «هنر دهم»، از آغاز کار اعضای کمیته‌ی داوران جشنواره به منظور تعیین برترین‌های مدل موی مردانه خبر داد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام مهدی جمشیدی - دبیر نخستین جشنواره- «هنر دهم»، پس از انتشار فراخوان و پایان مهلت ثبت‌نام، آرایشگران شهر تهران، برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کردند و مدل‌های ارسالی آنان در مرحله‌ی اول بررسی شد. در نتیجه برگزیدگان مدل‌ها به عنوان کاندیدای شرکت در جشنواره انتخاب شده و مراحل عکسبرداری آنان نیز در هفته گذشته صورت گرفت.

همچنین آثار برگزیده از روز شنبه 20 دی‌ماه، توسط اعضای کمیته داوران بررسی شدند که در نهایت مدل‌های برتر سال 93 انتخاب و در اولین ژورنال رسمی مدل مو مردانه کشور معرفی خواهند شد.

علاوه بر این، از مدل‌های نهایی که در ژورنال «هنر دهم» معرفی می‌شوند، سه مدل برتر بر اساس امتیازبندی اعضای کمیته‌ی داوران مشخص می‌شوند و آرایشگران مدل‌ها به عنوان آرایشگر برتر شهر تهران در سال 93 معرفی می‌شوند.

همچنین در مراسم رونمایی از ژورنال «هنر دهم»، و اختتامیه جشنواره که در اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود، تندیس قیچی طلایی به آرایشگران برگزیده اهدا می شود.

رییس کمیته‌ی داوران آثار این دوره به عهده‌ی «روح‌الله تونی فیروز کلا»، نایب رییس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران و مدیر فنی جشنواره است.

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر