صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

درخواست «فاطمه معتمدآريا» براي کمک به يک هنرمند

نمايشنامه‌خواني «مرد برهنه و مرد فراک پوش» با حضور فاطمه معتمدآريا و با هدف کمک به درمان اصغر شاهوردي صدابردار سينما که در حادثه‌اي دچار قطع نخاع شده است، برگزار شد.

کد خبر: 3917

ايسنا/ نمايشنامه‌خواني «مرد برهنه و مرد فراک پوش» با حضور فاطمه معتمدآريا و با هدف کمک به درمان اصغر شاهوردي صدابردار سينما که در حادثه‌اي دچار قطع نخاع شده است، برگزار شد.
نمايشنامه «مرد برهنه و مرد فراک پوش» با حضور فاطمه معتمد آريا به عنوان ميهمان ويژه به صورت تک اجرا در فرهنگسراي "ابن‌سينا" روخواني و اين برنامه به اصغر شاهوردي و همسرش تقديم شد.
اين نمايشنامه نوشته داريو فو، با ترجمه جمشيد کاوياني و کارگرداني مهدي سليماني منصور شامگاه 5شنبه 18 دي 93 نمايش‌نامه خواني شد. اين نمايشنامه‌خواني با نقش‌خواني ارژنگ اميرفضلي، اميرحسين صديق، رضا تفکري، مهدي سليماني منصور، پوريان مياندهي، مريم باقري ، آزاده اکبري و موسيقي شاهد سبحاني و پيام مصلح از طرف گروه و با قرائت تقديم‌نامه توسط هنرمند سينماي ايران فاطمه معتمد آريا به اصغر شاهوردي و همسرش اشرف افشاري تقديم شد.
فاطمه معتمد آريا در انتهاي نمايشنامه‌خواني و در بين تشويق‌هاي حضار روي صحنه و کنار عوامل رفت و گفت: «با تشکر از عوامل اين نمايشنامه‌خواني زيبا که شبي خوب را براي همگي ما رقم زدند، اين اجرا را به همسر همکار عزيزمان اصغر شاهوردي صدابردار سينما که چند سال پيش براثر سانحه تصادف دچار قطع نخاع شدند، تقديم مي‌نماييم.»
اين بازيگر تئاتر و سينما ادامه داد: «از تمامي دست‌اندرکاران حوزه سينما و فرهنگ و دولتمردان استدعا دارم درصورت امکان به جهت رفاه حال خانواده شاهوردي و همچنين همسر فداکار ايشان بانو اشرف افشاري و براي درمان اصغر شاهوردي از هيچ کمک دريغ نکرده تا با اعزام ايشان به خارج از ايران، مقدمات بهبودي او فراهم شود.»
اين نمايشنامه خواني با حمايت شرکت "آتيه‌سازان مهر" و محمد صنعت توليد کننده محصولات غذايي برگزار شد.
اصغر شاهوردي بيش از 5 سال است که در پشت صحنه‌ي يک فيلم دچار سانحه شده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر