صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

آيا فيلم «ناخواسته» به اکران نوروز مي‌رسد؟

امير سيدزاده، تهيه‌کننده فيلم «ناخواسته» گفت: بخاطر مضمون، فيلم قابليت اکران در دهه فاطميه را دارد که مقارن نوروز است براي همين طي نامه‌اي به شوراي صنفي نمايش تقاضاي اکران در نوروز را کرده‌ايم

کد خبر: 3912

نسيم/ امير سيدزاده، تهيه‌کننده فيلم «ناخواسته» گفت: بخاطر مضمون، فيلم قابليت اکران در دهه فاطميه را دارد که مقارن نوروز است براي همين طي نامه‌اي به شوراي صنفي نمايش تقاضاي اکران در نوروز را کرده‌ايم

امير سيدزاده تهيه کننده سينما درباره وضعيت اکران آخرين توليدش "ناخواسته" ساخته برزو نيک نژاد گفت: قرارداد پخش اين فيلم را با شرکت مولودرسانه بسته‌ايم و تقاضاي اکران آن را نيز به شوراي صنفي نمايش ارائه کرده ايم. ترجيحمان اين است که فيلم با داشتن سرگروه روي پرده برود.
سيدزاده ادامه داد: مضمون فيلم اين قابليت را دارد که در دهه فاطميه اکران شود که مقارن نوروز سال آينده است براي همين طي نامه اي به شوراي صنفي نمايش تقاضاي اکران فيلم در نوروز را کرده ايم که اميدوارم با اين تصميم موافقت شود.
اين تهيه کننده افزود: فارابي در توليد "ناخواسته" مشارکت داشته است و براي همين شوراي صنفي نمايش هم مي بايست در اختصاص زماني مناسب براي اکران به ما کمک کند.
گفتني است؛ مهتاب کرامتي، مهرداد صديقيان، الناز حبيبي، مهدي فقيه، محمد سيدزاده و همچنين ستاره اسکندري، فرهاد قائميان و همايون ارشادي از بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر