صفحه نخست >> هنر تعداد نظرات: 0

بازيگر «محمد رسول الله»: مخاطب اين اثر تنها ايراني‌ها نيستند

بازيگر نقش حضرت عبدالمطلب گفت: خيلي سوء تفاهم ها راجع به اسلام در دنيا پراکنده شده و فيلم سينمايي "محمد رسول الله" به ذهنيت‌هاي موجود در دنيا راجع به پيامبر تلنگري مي‌زند.

کد خبر: 3842

باشگاه خبرنگاران/ بازيگر نقش حضرت عبدالمطلب گفت: خيلي سوء تفاهم ها راجع به اسلام در دنيا پراکنده شده و فيلم سينمايي "محمد رسول الله" به ذهنيت‌هاي موجود در دنيا راجع به پيامبر تلنگري مي‌زند.
عليرضا شجاع نوري بازيگر فيلم سينمايي "محمد رسول الله" در خصوص نقش خود در اين فيلم گفت: من نقش حضرت عبدالمطلب عموي پيامبر را بازي کردم. از تک‌تک آجرها و وجب به وجب زمين شهرک سينمايي اين اثر خاطره‌ي خوب دارم و بسيار بي‌صبرانه مشتاق به ديدن فيلم هستم. وي در پاسخ به اين سوال که بازي در اين نقش چقدر او را به شخصيت پيامبر (ص) نزديک و آشنا کرده، عنوان کرد: اين سوال جواب سختي دارد، در واقع يک انرژي روان، راحت و سيالي تمام لوکشين‌ها و تمام لحظه‌هايي را که در اين اثر کار کرديم، در برگرفت و همه حالشان خوب بود.
اين بازيگر اظهار داشت: هنگامي که آدم در دريا مي‌افتد چقدر نزديک بودن به آن تنها سوالي است که به ذهنش نمي‌آيد؛ شايد ما در قطره‌اي از آن دريا افتاديم و هيچ‌وقت به اندازه‌ آن فکر نکردم. شجاع نوري عنوان کرد: مخاطب اين اثر تنها ايراني‌ها، شيعيان و مسلمانان نيستند. اين اثر در ايران براي ما فرصتي را فراهم مي‌سازد تا يک بار ديگر اين موضوع که حضرت محمد (ص) که بود را براي خود بازنگري کنيم.
بازيگر نقش حضرت عبدالمطلب تصريح کرد: اين اثر مخاطب را متوقف مي‌کند تا با فرو رفتن در فکر در خصوص آشنايي با حضرت محمد(ص) و مهرش يک بازنگري داشته باشد، خيلي سوء تفاهم‌ها راجع به اسلام در دنيا پراکنده شده و اين اثر به ذهنيت‌هاي موجود در دنيا راجع به پيامبر تلنگري مي‌زند که فردي که قرار است پيام آسماني را به دنيا منتقل کند، عصاره مهر است و يادآوري مي‌کند که چقدر در حق اين عصاره مهر و مهر مطلق ما جفا کرده‌ايم.
شجاع نوري بيان کرد:‌ وقتي اسم مبارک حضرت محمد (ص) را مي‌شنويم و حالمان خوب نمي‌شود به معني آن است که اشکالي داريم و هنوز مهر را به خوبي نمي‌شناسيم.
اين بازيگر اظهار داشت: اميدواريم که اين اثر اين توقف (لحظه‌اي تامل کردن در خصوص شخصيت پيامبر اکرم(ص)‌و مهرباني‌اش) را در سطح جهاني ايجاد کند و همه‌ي مردم دنيا يک لحظه به اين فکر کنند که چقدر دلشان مهر مي‌خواهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر